Çene Ucu Dolgusu Sonrası Bazı Sorunlar :(

streetdance

Guru
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2014
9
0
26
Herkese Selam,

Ben geçen hafta pazar hayatımda ilk kez çene dolgusu yaptırmıştım(1 hafta oluyor).
Çok bilinen bir doktora Juvaderm marka yaptırdım.
Bana biraz da çenedeki çakıl taşı görüntüsü gitsin diye botoks uygulayacağını belirtti.

İlk gün hiç sıkıntım yoktu ama sonra... Çenemde çok fazla kasılma yaşıyorum, dudak kenarlarım konuşurken aşağı çekiyor. Ağzımı zorlamadan tam kapatamıyorum ve zorlamadan kapatarak gülemiyorum illa kasmam gerekiyor, su içmekte ve bazı harflerin telafuzunda (m, b, p) zorluklar yaşıyorum. Çevremdekiler ağzın garip gözüküyor konuşurken diyor.

Bu normal midir, geçici midir bunu daha önce yaşayan var mıı?

Ve kızlar beni en çok korkutan 3 Kasım'da nişanım var. Bu şekilde gülemeyerek katılma ihtimali beni çok çok korkutuyor.
Önümüzdeki Pazar kontrole gideceğim ama içim içimi yedi yazmak istedim.

Lütfen yaşayan varsa bunu paylaşsın

Konuyla alakasız ama yıllar sonra girmissiniz foruma.naptiniz dans yarışmasını kazandınız mi

hahaha evet ya yıllar öncenin mesajı... O dönem yarışmaya katılamadık ama dansı da bırakmadık. O yaşlarda insan ne kadar cesur oluyor... Cihangir'de bir dans stüdyosuna gittik harçlığımız bu kadar dedik mekanı tuttuk, orada aylarca dans ettik Farklı ekiplerle çalıştık sonradan ama hobimiz olarak kaldı. Müthiş anılarımız oldu, mutlulukla bakıyoruz. Hayat işte, üniversite zamanı tercihlerimiz de farklı alanlarda oldu. Ben mimar oldum, diğer 2 arkadaşımdan biri ile görüşmüyoruz, diğer de hemşire oldu. Hemşire olan arkadaşımla hala çok yakınız. Arada dönüp başlasak mı diye geyik yapıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…