Cemiyet Haberleri

BenTulis

KURŞUN KALEM
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2007
719
6
Yaz geldi,hertarafta bir düğün,nişan,söz,kına gecesi,sünnet,yaza merhaba,kışa

veda partileri,bir telaş,bir eğlence merakı.

Bizler için de vitrin bakmak,yeni bir şeyler satın almak için bahane işte,ne güzel.

Erkekler için hayat ne kolay,çek altına keten pantolonunu,ya da en koyu

takımını,giy içine beyaz gömleği,altına da gıcır bir ayakkabı,hadi yallah.

Kimse,bu adam geçen toplantıda da bunu giymişti demez, çünkü...
Link Silinmiştir.

İmaj hiç bir şeydir,karizma her şey.

Kadin olmak kolay degil iste..ama güzel yaaa .o telaselikte güzel.
sagol paylasimin icin...

Hocanın dediğini yap,yaptığını yapma atasözünü hatırlatırım Yağmurum...:Roflol::Roflol:
Teşekkürler güzel yorumuna.

Bu telaş bende fazlasıyla var..
Bir giydiğim kıyafeti bir dahaki özel bir günde giymem..
İş yerinde yada dışarıda arkadaşlarımda giymeye devam ederim takrar tekrar alırım ama hala kıyafetim yok derim ve giymediğim bir çok kıyafetim vardır.. Onlara uyumlu çanta ayakkabı ve takılar da..
Kadınız işte , güzel görünmeyi severiz..

Yine güzel,gerçek bir yazı.Yaşamayan anlayamaz değil mi tatlım..
Kadın kadının cılkını çıkarır..Hele tüm ilgi birine endekslendiyse vay vay vay
Senmisin..Harikasındır,ufak bir açık aramak için,işte bir çok sebep.
:1hug:a.s.Ellerine,kalemine gönlüne sağlık....Bir tanem.

Kurabiyem,Yeşilim,Dimağım ve Vilasım güzel yorumlarınıza çok sevindim.Teşekkürler ediyorum.Okuyarak beni onurlandırıyorsunuz,var olun.

Sadece genel geçer konularda değil,her zaman ve her duruma yönelik yazılar yazmana bayılıyorum.Gündemi zaten gazetelerden takip edebiliyoruz.Bu senin hayata dair notların,ayrıntıları yakalayışın inan çok özel bir yetenek.Yine onikiden vurmuşsun.Kadınlar erkekler için değil aslında yine kadınlar için giyiniyor,onlar için güzel görünmeye çalışıyor.Çünkü kadınlar birbirlerinin tüm açıklarını tüm hilelerini bir bakışta görebiliyor.
Çok beğendim yazını.Çok doğru,çok yerine tesbitler.Eline yüreğine sağlık.
Bu sakız çiğnerken düşünebilme esprisine de bayılıyorum ayrıca.Çünkü çoğu kişi sakız çiğnerken merdiven bile çıkamadığını söyler hani.Sen ise sakız çiğnerken bile düşünebiliyorum,işte buyum ben diyorsun sanırım.Hep düşün,hep paylaş biz de okuyalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…