Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çemen tozu/çörek otu + zeytinyağı

wowo000

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2013
2.191
26
Kızlar çemen tozu ve çörek otunu biçok kişi göğsüne sürerek denemiş ve çoğu gelişme görmüş ama uzun süre kullanmamış kimse , ben çemen tozunu zeytinyağıyla karıştırıp beklettim sürüyorum , bugün çörekotu ve zeytinyağını karıştırıcam bi iki hafta güneşte bekleticem ve 1 gün çemeni sürücem 1 gün çörekotunu ... Bu şekilde 6 ay devam edicem gelişmeleri yazarım... Çörekotu ve çemeni sürerek kullanan varsa burda gelişmeleri paylaşalım arkadaşlar

Kızlar çemen tozu ve çörek otunu biçok kişi göğsüne sürerek denemiş ve çoğu gelişme görmüş ama uzun süre kullanmamış kimse , ben çemen tozunu zeytinyağıyla karıştırıp beklettim sürüyorum , bugün çörekotu ve zeytinyağını karıştırıcam bi iki hafta güneşte bekleticem ve 1 gün çemeni sürücem 1 gün çörekotunu ... Bu şekilde 6 ay devam edicem gelişmeleri yazarım... Çörekotu ve çemeni sürerek kullanan varsa burda gelişmeleri paylaşalım arkadaşlar

çörek otu tüylenme yapıyor ben kullandım tüylendirdi bıraktım hemen

Çörekotu yağını hazır almicam o yüzden belki bu şekilde tüylendirmez diye umuyorum :KK43:

inşallah yapmaz ama yaparsa hemen bırak benim normalde 2-3 tane vardı sadece 1 hafta yağ sürdüm 10 - 13 tane tüy var şuan sadece birinde diğerindede öyle :KK43:(

X