Cem Yılmaz’ın ‘Ali Baba ve 7 Cüceler’ filminde ‘fazla gülen’ iki arkadaş gözaltına alındı

okypete

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
84.870
40.715
4Cem Yılmaz’ın ‘Ali Baba ve 7 Cüceler’ filminde ‘fazla gülen’ iki arkadaş gözaltına alındı

Erzurum’da Cem Yılmaz’ın ‘Ali Baba ve 7 Cüceler’ filmini izlemek için sinemaya giden Çetin Bayram ile Ufuk İnce, filmde yüksek sesle gülünce salonda olan bir yurttaşın şikayeti üzerine‘çevreyi rahatsız etme’ ve ‘hakaret’ suçlamalarıyla gözaltına alındı.

Fotoğraflar: DHA

DHA’nın haberine göre, iki arkadaşın ön sırasında oturan S.K., yüksek sesle gülen Bayram ve İnce’yi uyardıktan sonra yaşanan tartışmanın ardından karakola giderek şikayetçi oldu.

Şikayet üzerine sinemaya gelen sivil polisler, filmin bitmesini bekleyerek Bayram ve İnce’yi ‘hakaret’ ve ‘çevreyi rahatsız etme’ suçlamalarından gözaltına aldı. Karakola gidip ifade veren ikili, ifadeleri alındıktan sonra sabaha karşı serbest bırakıldı.

‘Polisler anlam veremedi’
Hayatları boyunca unutamayacakları bir olayla karşılaştıklarını belirten Çetin Bayram, “Film çok komikti. Herkes gibi biz de gülüyorduk. Ön tarafta oturan bir arkadaş arkasını dönerek’Ne gülüyorsunuz’ dedi. Anlam veremedik. Bütün salon bunu duyunca gülmeye başladı. Film arası olunca bu kişi agresif bir tavırla dönüp bakınca ’Bir sıkıntı mı var, bilmeden bir şey mi yaptık’ diye sorduk. ’Çok şiddetli gülüyorsunuz’ dedi. Komedi filminde olduğumuzu gülmek için geldiğimizi söyledik”derken, ifadelerini alan polislerin yaşananlara anlam veremediğini belirtti.

‘Yılmaz, bir daha bu kadar komik filmler yapmasın’
Filme gülmek için gittiklerini söyleyen Ufuk İnce ise “Ön sırada oturan bir arkadaş bize sürpriz yaptı ve ’Neden gülüyorsunuz?’dedi. Komedi filminde cevabı verilmesi en zor bir soruyu sordu. Cem Yılmaz’dan ricam, bundan sonra bu kadar komik filmler yapmasın” diye konuştu.

http://www.diken.com.tr/cem-yilmazi...nde-fazla-gulen-iki-arkadas-gozaltina-alindi/

Ay benim canım kardeşim de bu adamın hokkabaz filminde çok gülmüştü, kahkahaları kulağımda hala... Askerde şimdi
İnsanlar gülemeyecekse niye komedi filmine gidiyor, bu adamları şikayet eden kişi bilimsel analiz falan yapmaya gitti galiba.

komedi filminde gülecekler tabi ağlayacak halleri yok ya hayret bir şey

cins çok
Gülmek vaaar gülmek var yani şimdi. Off bi akraba var bizde arkadaş o nasıl gülmek... Epey siddetli yani... Bol salyalı... Korkudan komedi filmi acmiyorduk yaa Hayır bir de herşeye guluyor. Yani bi tanisan oyle bi seversin ki agzinin ortasina iki uc kere cakasin gelir.

herşeye oto çöpe gülen insandan haz etmem

fakat komedi filmine gelmiş adamada nasıl gülüyorsun diye karışamam kendi kaybetmiştir belki

insanı rahatsız edecek derecedeyse de o onun ayılığına saygısızlığına verir geçerim

Yok yaa geçmekle olmuyor. Cidden tahammül edilecek şey değil.

doğru gişede umduğunu bulamamış diyola

bu arada burnun iyi koku alıyormuş benim ki bu aralar tıkalı sanırım
Gişe de hasılatı ne olmuş bilememde gidip begenmeyen arkadaslarim var yanı... Bu adamı sevmediği halde beğenen biri de var yalnız.

Cem Yılmazın da suyu ısındı galiba, reklam gibin geldi bana da.

Ben şimdiye kadar hiç bir filme gülmelten katılacak kadar gülemedim. Bende mi bi problem var acebağ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…