Cem Yılmaz 'Ali Baba ve 7 Cüceler'in Galasına Oğluyla Geldi

isabel

Kuzey Ege
Yönetici
Super Moderator
Anneler Kulübü
6 Mart 2012
17.733
27.581
48
Ünlü komedyen Cem Yılmaz, yarın vizyona girecek olan yeni filmi "Ali Baba ve 7 Cüceler"in film galasına oğlu Kemal'le birlikte geldi.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın yarın vizyona girecek olan yeni filmi "Ali Baba ve 7 Cüceler'in film galası bu akşam Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde yapıldı.Cem Yılmaz'ın oğlu Kemal ile birlikte geldiği galaya filmin oyuncularının yanı sıra, iş ve sanat dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

"SÜNNETİMDEN BERİ HİÇ PAPYON TAKMAMIŞTIM, ÇOK HEYECANLIYIM"

cem-yilmaz-ali-baba-ve-7-cuceler-in-galasina-7871679_7117_m.jpg

Oyuncular mavi halıdan yürüyerek salona geçerken Cem Yılmaz kucağında oğlu ile basın mensuplarının karşısına geçti. Cem Yılmaz, "Kemal'in ilk galası çok heyecanlı. 'İlla gelip bir şarkı okuyacağım.' dedi.

Filmde abim de oynuyor, kız kardeşim de bizimle beraber geldi. Annem, babam içeride. Ben de sünnetimden beri hiç papyon takmamıştım, çok heyecanlıyım. Filmimiz muhteşem, çok görkemli bir gala." dedi.

cem-yilmaz-ali-baba-ve-7-cuceler-in-galasina-7871679_8342_m.jpg

FİLMİN KONUSU

Başarısız geçen iş hayatlarının yapacakları yurt dışı seyahatinde değişeceğini düşünen Şenay ve İlber, katıldıkları bahçecilik fuarında yanlış kişilerle karşılaşıp beklemedikleri bir olayın tam ortasına düşerler. Zengin olma hayalini bir başka bahara bırakan Şenay ve İlber, dünyayı tehdit eden bir güç ile karşı karşıya olduklarını kısa zamanda anlayarak, hem kendilerini hem de tüm insanlığı bu beladan kurtarmanın yollarını aramaya başlar.

http://www.haberler.com/cem-yilmaz-ali-baba-ve-7-cuceler-in-galasina-7871679-haberi/

X