Cem Çelik tüp bebek süreci baştan sona ilgi alaka süreç nasıl ilerliyor

Cem hocadan memnun musunuz ilk muayeneden itibaren kaç defa gidiliyor transfere kadar yardımcı olur musunuz kızlar
Merhaba biz de başladık çok iyi doktor asistanları da öyle cumartesi günü yumurta toplama işlemi olacak 2 mgun adetliyken gidiliyor sonra ilaç veya önce vitamin desteği öneriliyor bize, önce vitamin verdi üç ay boyunca sonra tedavi başladık gelecek ay da transfer olacak inşallah, ön görüşme de 4 bin alınıyor 6 ay geçerli

Sizde veya eşinizde problem var mıydı varsa nedir

Bir de hangi ayda gittiniz ilk hani süreç ne kadar sürüyor onu merak ettim

Aralık ayında gitmi
Bir de hangi ayda gittiniz ilk hani süreç ne kadar sürüyor onu merak ettim
Aralık ayında gitmiştik Ocak ayında başladık vitamin Nisan bitti Mayıs Haziran da kendimiz beklemek istedik belki normal olur diye sonra süreç hemen oluyor iğne veriliyor tekrar vitamin sonra opu gerçekleşecek doktor bize gelecek regl döneminde transfer olacak dendi rahim dinlendirme olacak

Anladım bizde haftaya gidicez ilk defa umarım çok uzun sürmez vitamin süreci beklemek istemiyorum yaklaşık 2 yıldır korunmuyoruz hiç gerçekleşmedi gebelik

Anladım bizde haftaya gidicez ilk defa umarım çok uzun sürmez vitamin süreci beklemek istemiyorum yaklaşık 2 yıldır korunmuyoruz hiç gerçekleşmedi gebelik
Vitamin aslında çok iyi çünkü yumurtlama hemen gerçekleşiyor eşimde morfoloji sorunu vardi az da olsa düzeldi acele etmeyin herşeyin vakti var ama gidin ki yılbaşında sonra çok pahalı olacak

Vitamin aslında çok iyi çünkü yumurtlama hemen gerçekleşiyor eşimde morfoloji sorunu vardi az da olsa düzeldi acele etmeyin herşeyin vakti var ama gidin ki yılbaşında sonra çok pahalı olacak
Anladım bizde de eşimin değerleri düşük vitamin kullandık ama yükselmedi bende şimdilik bişey çıkmadı ama gidince görücez artık dediğiniz gibi acele etmemek lazım gidip bi bakalım hakkımızda hayırlısı hepimiz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…