Çekişmeli boşanma aşamasında barışma

ffytnzzjl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2024
31
-32
22
Kızlar size danışmam gereken şeyler var ben çekişmeli boşanma açmıştım biliyorsunuz karşı taraf iftiralar atmıştı ve biz 1 buçuk aydır ayrıydık o 1 buçuk ayda bisürü kız takip etmişti Instagramdan ve telefonu sıfırlayıp yanıma gelmiş barışmak istediğini söyledi değişicem söz veriyorum dedi sizce bu süreçte aldatma olabilir mi ben çözemiyorum

Kızlar size danışmam gereken şeyler var ben çekişmeli boşanma açmıştım biliyorsunuz karşı taraf iftiralar atmıştı ve biz 1 buçuk aydır ayrıydık o 1 buçuk ayda bisürü kız takip etmişti Instagramdan ve telefonu sıfırlayıp yanıma gelmiş barışmak istediğini söyledi değişicem söz veriyorum dedi sizce bu süreçte aldatma olabilir mi ben çözemiyorum
Adam iftiralar atmış,bir çok kızla takipleşmis bakmış kızlar birbirinden çakal ,akıllı ...bunun ne mal olduğunu anlamış , yüz vermemişler şimdi gelmiş size yanliyor.Aldatsa ne olur aldatmasa ne olur ??? Madem bu kadar cabuk kafası karışan birisiniz söyleyin ailenize size sahip çıksınlar......

Olabilir de olmayabilir de biz nerden bilelim ki? Yani olasılık evliyken bile var ki.

Ben buna benzer birşey yaşamıştım. Aldatılma şüphem vardı net yakalayamadım da boşanmakta kararı verdim avukat buldum anlaşmalı boşanma davası açtık sonra barıştık yine olmadı boşandık. Avukata gidip davadan feragat ediyorum diye dilekçe yazmıştım. Gel gelelim böyle iftiracı falan da değildi. Böyle birine nasıl güveneceksin? Ya sana tuzak kurarsa ya telefonunla bir işler karıştırıp o dava açarsa ya biriyle fotoğrafını çekerse? Açıkçası ben olsam korkarım.

Bu süreçte aldatma olsa nolcak adam baktı davayı kaybedecek parasından olcak iptal etmeye çalışıyor

Senin kocan davayı kaybetmek istemiyor. Tazminat, nafaka ve altınları vermemek için önce iftira attı, sonra baktı böyle olmayacak şimdi de barışmak istiyor. Mesaj yazıp konuşturmaya çalış, bana o kadar iftira attın senle nasıl barisayim filan de, o mesajlara cevap verirse mahkemede işine yarar belki.

Değişmez, kesinlikle değişmez.Barismak istiyorsa başka hesapları vardır,başka planlar.Hic inanma,sakın oyuna gelme.Bu 1.5 aylık süreçte de evet aldatma ihtimali çok yüksek.

Öncelikle hakkınızda en hayırlısı olsun. Sizin ve bebeğiniz için.
Ama kendi adıma maalesef sizin can güvenliğiniz olduğunu düşünemiyorum. Sizi bu adam TESTEREYLE KESERİM SENİ diye tehdit etmedi mi? Hiç mi bir sonraki tartışmada yaşayabileceklerinizden korkmuyorsunuz? Çünkü bu adam bunu aklından geçirebilmiş. Hem de canını kanını karnında büyüten kadın için. Ne kadar acımasız düşünceler. Ayrılık sürecinde bebeğinizi görmek için adım bile atmadı değil mi? Çocuğunu bu kadar süre görmeden dayanan bir insan çocuğuna ne kadar bağlı olabilir ki?
Bir insanın gerçek yüzünü ayrılırken görürsünüz derler. Siz de tam anlamıyla görmüşsünüz. Üzerinize atmadığı iftira kalmamış. Daha da süreci uzatmaya bende gerek olmadığını düşünüyorum.
İnşallah bizler yanılırız hakkınızda. Bende bu kararın yanlış olduğunu düşünüyorum üzgünüm... Size ve bebeğinize musmutlu sağlıklı bir ömür dilerim.
Sevgiler,

X