Çekirdek inanç terapisi bilgisi olan?

Yenibirhayataaa

Büyümek, tam anlamıyla bu.
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2016
1.132
563
Merhaaha,

Facebookta sürekli böyle bir baglantiyla karşılaşıyorum . Bir şeyin sizi engellediginizi düşünüyorsanız, yok efendim çekirdek inanclarinizi değiştirmek istiyorsanız arayın terapiye başlayalım diyor. 1. 5 ayda bu yöntemle hayatımızı değiştireceğini iddia ediyor.

Bu yöntem hakkında bilgisi olan, yaptıran var midir hanımlar ?

Ben uc dort haftadir dinliyorum.Cekirdek inanc terapisini yaptirmadim.Ama bir kac CD ismarladim.Carsamba gelecek insallah.Hatta su an bile dinliyorum.

Doga sesleri ve klasik muziklerin altinda telkinler var.Bu telkinleri dinliyorsunuz.siz muzik seslerini dinlerken muzik seslerinin altinda sadece beynin algiladigi sozler sizi terapi ediyor.

Merhaaha,

Facebookta sürekli böyle bir baglantiyla karşılaşıyorum . Bir şeyin sizi engellediginizi düşünüyorsanız, yok efendim çekirdek inanclarinizi değiştirmek istiyorsanız arayın terapiye başlayalım diyor. 1. 5 ayda bu yöntemle hayatımızı değiştireceğini iddia ediyor.

Bu yöntem hakkında bilgisi olan, yaptıran var midir hanımlar ?

Çok bir bilgim yok ama şunu belirtmek istiyorum ki bu tür eğitimleri, terapileri genelde allayıp pullayıp önünüze sürerler gereksiz ücret alırlar. Eğer hayatınızı gerçekten değiştirmek istiyorsanız öncelikle farkındalığınızı geliştirmelisiniz. İlle benim param çok ben giderim derseniz de faydası olur evet ama çok da uzun sürmez.

Ben gordugumu dysunuyorum.Ama daha cok yeni basladim.bilincaltinin degismesi birden degismez.Bu telkinler yillar once satis amacli cikmamisti aslinda.ben o zamanlar sabirli davranip uzun sure dinleyememistim.sonra faydasini gorunce insanlar baska talepler dogdu.satista yapiliyor.Ama sitesinden ucretsiz telkinleri indirip deneyin ben oyle yaptim.Sonra da bir kac cd ismarladim.
Yalniz yukaridaki arkadasin bir dedigine katiliyorum bununla birlikte farkindalik calismasina da girmemiz gerekiyor.ben bunu henuz yapmadim.

Hediye gelmişti bana benim için özel yapılmış bir cd.
Gündüz dinlemedim uykumu getiriyor diye.
Gece kısık sesle dinledim bu sefer uyku uyutmadı bana
En sonunda alışır uyurum diye 10 gün falan denedim ama nafile uykusuz kaldım gecelerce.
Faydası var mı bilmem düzenli denemek nasip olmadı.
Ama rahatlatıp gevşettiği kesin gündüz dinleyince uyku basıyor bana.
Bende tekrar denemek istiyorum aslında.
Yarın başlıyayım tekrar.

X