Çekilen dişin boş yerine yemek kaçması?

tospik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2008
27
0
Arkadaşlar dün 20lik dişimi normal çekimle çektirdim. Bir sıkıntım yok çok şükür ama ne kadar o tarafımla yemesemde yediğim yumuşak yemeğin bir parçası o çukura gitti :18: Bu olay başına gelen oldumu? Çıkartılması gerekiyor mu? Doktara tekrar göstermeli miyim? Yada orası kapanana kadar tek sulu gıdalar mı tüketeyim??????

gargara yapabilirsin canım ama çekim boşluğunu kesinlikle kürdan gibi şeylerle fln kurcalama

bende dişimi çektirdiğimde yemek parçaları çukura giriyordu.suyla ağzımı çalkalayınca çıkıyordu.dişini çektirdikten sonra zaten bikaç saat yemek yemeyin diyo doktor kanama olmasın diye. Sonra sıvı gıdalar tüket diyo.İnşallah çabucak iyileşir.

Bugün kanaması durdu pıhtılaştı zaten ama o yiyecekler canımı sıktı doğrusu...cevap için teşekkürler...

Sıvı gıdalar tüketmelisin canım. Böylece böyle durumların önüne geçebilirsin. Geçmiş olsun bu arada. Diş problemi çok zordur iyi bilirim

Sıvı gıdalar tüketmelisin canım. Böylece böyle durumların önüne geçebilirsin. Geçmiş olsun bu arada. Diş problemi çok zordur iyi bilirim

Çok teşekkür ederim. Dişim geçti, o kadar ağrı ve sıkıntısı olmadı. Doktoruma sordum içine kaçmış olabilir mi diye? Kaçsaydı duramazdın dedi:) o içinde gördüklerim çekilen yerin iyileşmesi için oluşan deri parçalarıymış. :)

ben ortodonti tedavisi öncesinde köpek dişlerimin arkasındaki dişleri çektirmek zorunda kalmıştım malesef..bütün dişlerin kökü o şekildemi bilmiyorm... içerde kalan kısım görünen dişin boyutuyla aynı nerdeyse,diş çekildikten sonraki çukuru hatırlamak bile istemiyorm bikeresinde yemek yerken içine arpa şehriye kaşmıştı allahım şimdi gülüyorm ama o zmn resmen kriz geçiriyodm çıkarmaya çalışırken ...çukur o kadar derindiki kocaman şehriye içinde kayboldu çıkarıcam derken cnm çıkmıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…