Sivilceli Ciltler Çay ağacı yağı

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

streshanim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2016
713
1.506
Sivilcelerine çay ağacı yagi kullanan var mi? işe yarıyor mu? Aloe vera jeliyle çay ağacı yağını karıştırıp cilde sürmek ise yarıyormuş diyorlar.

Sivilcelerine çay ağacı yagi kullanan var mi? işe yarıyor mu? Aloe vera jeliyle çay ağacı yağını karıştırıp cilde sürmek ise yarıyormuş diyorlar.
Aloe vera yı bilmiyorum ama çay ağacı yağı sivilcelere ve beyaz noktalara iyi geliyor. Yani marketten sivilce kurutucu alacağına çay ağacı yağı al daha iyi. Ancak işe yarıyor diye de sivilcesiz yüzüne dozunu kaçırarak sürersen de sivilce yapıyor. Bölgesel kullanmak lazım.

Aloe vera yı bilmiyorum ama çay ağacı yağı sivilcelere ve beyaz noktalara iyi geliyor. Yani marketten sivilce kurutucu alacağına çay ağacı yağı al daha iyi. Ancak işe yarıyor diye de sivilcesiz yüzüne dozunu kaçırarak sürersen de sivilce yapıyor. Bölgesel kullanmak lazım.

kullandığım bir fondoten yüzümde sivilcelenme yapmıştı, kremlerin, ilaçların geçiremediği sivilcelere bu yağ çok iyi geldi ancak sırtımdaki bir kaç sivilceyi, bölgesel kullanmama rağmen coşturdu ve sanırım çoğaldılar. :KK43: acaba bazı ilaçlar gibi bu yağın da önce kusturma sonra iyileştirme etkisi mi var?

Keçi sütü sabununu öneririm kesinlikle çoğu kişinin kullanımına bakıldığında öncesi sonrasında çok fazla değişim oluyor. Almak isterseniz yardımcı olurum ☺️

23 yaşından beri sivilceleriyle başı dertte biri olarak, dermatolog dermatolog gezmiş biri olarak kendi bulduğum tedavimi buraya tavsiye olarak bırakıyorum :) caudalie - vinopure serum hiç umudum olmasa da sivilce problemimi bitirdi arkadaşlar. Çok araştırdım içinde salisilik asit olan bir ürün kullanmam gerektiğini öğrendim bu serumu denedim 8 aydır kullanıyorum çook memnunum.

Watsonstan pahalı olmayan bilindik bir markadan almıştım, benim çene bölgemde sivilcem var oraya uyguladım beş altı gün ama çoğalttı gibi geldi korktum bıraktım. Zaten sonrasında cildiyede sivilce kurutucu krem tarzı bir ilaç yazdırdım. Şimdi de bu çay ağacı yağını kullanacak yer arıyorum...

Farmasi çay ağacı sos serum kullanıyorum, sivilcem çıktığında ya da çıkacağını belli ettiğinde hemen sürüyorum o bölgeye ertesi gün olmazsa en geç bir sonraki gün sönüyor sivilcem.

Ben kullandım çok faydasını gördüm yüzümde beyaz noktalar sivilceler çıkıyordu
Beyaz noktalarımı kuruttu

X