Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Cauntry mi, modern mi?

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

dormicum15

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2015
350
543
35
Mrb hanımlar. Salonumu yenilemeyi düşünüyorum.yüksek ayaklı, yatak olabilen, mümkünse sandıklı. Şimdiye kadar hep modern tarzda şeylere baktım. Koca inegölde belki olabilir dediğim sadece bir takım oldu. Bugün rast gele bellonaya girdim. Cauntry tarzda bi takım gördüm. Aradığım tüm özellikler var. yanına ikeanın hemnes konsol ve kitaplığını düşündüm.cauntry ürünleri hep kullanışsız diye dişündüğümden bakmamıştım. Aslında tam hayalimdeki masalsı salon.Yine de kararsız kaldım. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?

Beğendiklerim bunlar. Sizce nasıl?

Eklentiler

• Screenshot_20181024-214623.jpg
    24,3 KB · Görüntüleme: 161
  • Screenshot_20181024-213721.jpg
    12,9 KB · Görüntüleme: 140
  • Screenshot_20181024-185325.jpg
    20,3 KB · Görüntüleme: 138
  • Screenshot_20181024-185304.jpg
    21,8 KB · Görüntüleme: 142
Biraz sade geldiler cauntry tarza karar verirsem doğtaşınkileri tercih ederim yazalı epey olmuş ne yaptın bunları aldın mı? Bende salonumu yenileyeceğim bak bak içim şişti
Henüz almadım. Evlenirken eşya almak ne kadar kolaymış. Sadece şekline bakıp almışım. Şimdi Koltuklar açılsın istiyorum. Sandıklı olsun istiyorum. Yüksek ayaklı olsun ki kolay süpüreyim. Bu aradıklarıma uyan tek takım yukarıdaki takım. Diğer yemek odası takımlarında kitaplık yok ve benimde kitaplığa ihtiyacım var. Yukarıdakiler ikeanın ürünü. Seri olduğu için ihtiyacım olduğunda devamını bulabileceğimi düşünüyorum. Birde ben salonumda oturduğum için çok şaa şaalı şeyler istemiyorum. Birde bunlar modası geçecek mobilyalar değil. İkeanın kalitesinden emin okamıyorum sadece. Siz ne tarz almak istiyorsunuz?

Kesinlikle yüksek ayaklı olsun ilk aldığım köşe takımı eşek ölüsü gibiydi şimdi ki ayaklı hiç çekmeye gerek kalmıyor. İkeanın sitesinden tablo çerçeve vs. almışlığım var çok çok güzel paketlemiş gönderiyorlar ama mobilyayı bilemiyorum. Ben biraz tarz bir şey yapmayı istiyordum ama o parçaları bulamam bulsam da bütçem yetmez .
Sanırım cauntry tarza karar verdim instagramda bir bayan çok güzel bir salon yapmış #salondekorasyon diye aratınca ikinci sırada iki krem çestır koltuklu olan ( channel amblemli yastık var koltukta ) aynısını yapayım diye düşünüyorum.
Bu ara mobilya almak için en güzel zaman çoğunda güzel indirim var ötv indirimi de geldi düğün sezonunda kalırsak epey pahalıya mal edeceğiz.

Bulunduğum şehirde ikea var. O yüzden görerek alma şansım var. Bi arkadaşımda ikeadan çok eşya aldı. Massif ahşap olanları sağlam oluyomuş. Diğer yemek odası takımlarıda çok cafcaflı geeliyo bana. Bunlardan bıkmam gibi.

eğer bu salondan bahsediyorsanız. Benim için fazla gösterişli. İki oğlum var ben bunları temiz tutamam. Daha sade yaşaması saha pratik şeyler daha uygun sanırım bana.

Eki Görüntüle 2202958 eğer bu salondan bahsediyorsanız. Benim için fazla gösterişli. İki oğlum var ben bunları temiz tutamam. Daha sade yaşaması saha pratik şeyler daha uygun sanırım bana.

Aynen bu salon
aslında gösterişi aksesuarlarından kaynaklı senin seçtiğin mobilyalara yakın tarzı.
Çocuklar küçükken insan mobilya seçerken nasıl kolay silerim nasıl kolay toparlarım mantığıyla yaklaşıyor büyüdüğünde tekrar pembik gelin evlerine sıcak bakmaya başlıyorsun :)

Doğru söylüyorsunuz. Ben tam bi sade yaşamcı olamasamda pratik şeyleri seviyorum. Tabii samimi olan sıcak eşyalardan hoşlanıyorum.

merhaba canım benim salonum ve yatak odan country çok beğenerk aldım ve çok severk kullanıyorum evime gelen herkes bayılıyor mobilyalarıma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…