çatlıcam kan testı negatif ama adet olamadım

nrcnft

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2010
808
3
arkadaşlar adetim tam tamına 7 gün gecikti 3-4 gün önce kan testi yaptırdım 1.46 çıktı.adetlerim gayet düzenliydi ama hala adet olamadım çatlıcam resmen ya.neyse belli olsa artık böyle durumda olan var m?

bu arada hiçbir belirti yok ne adet ne de hamilelik sadece sağ kasığım 3-4 gün önce ağrıdı şuan hiçbirşey yok

bı dr a gorun ıstersen gecıkmenın nedenı hamılelık degılse ne olabılır dıye ...gecmız olsun

1.46 çıkmış kan testin...
Arkadaşımı örnek vericem sana...
Adetten 1 hafta önce gitti yaptırdı sadece 2.00 çıktı
1 hafta sonra gitti 400 küsürlü bi sonuç aldı
şimdi 3.5 aylık hamile...
Bence git birdaha tekrarlat testi....
Yoksada neden geciktiğinin sebebini öğrenmiş olursun...

bugun adet gecıkmesının 15.gunu ve hala adet olamadım..! 10.gunu tahlıl yaptırmıştım 0,16 cıktı hamıle değilim ama göğüslerım cok agrıyo dokunamıyorum ve sag kasıgıma da ıkı gun once bır agrı gırdı yerımden kalkamadım,kalorıfere dayandım sıcak ıyı geldı ve gectı bıdaha da agrımadı..dün de belım cok agrıyodu..!! benım galıba buyuk ıhtımal psikolojik ama artık adet olmak ıstıyorum yoksa kendımı dınlemış oluyorum .. ekım ayında kullandım dogum kontrol bıraktıgımdan gecıkmıştır dıyorum )))) sızce durumum nedır arkadaşlar nolur bana da bır yorum getırın bılgınızeee :!!!

canım bende öyleydim ki hala aynı belimin ağrısı devam ediyor test yaptım negativ çıkti cuma doktora gittim çatlayamayan bir yumurtam varmış yani folikül kisti ondan olabilir ben bugün farlutal aldım

canım bende öyleydim ki hala aynı belimin ağrısı devam ediyor test yaptım negativ çıkti cuma doktora gittim çatlayamayan bir yumurtam varmış yani folikül kisti ondan olabilir ben bugün farlutal aldım

yok yok ne ağrı ne bişey hiçbir sıkıntım yok ama adet olamadım yani..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…