çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

yaaarkadşlarryardımm adetime 4 gun var dayanamadım idrar testi yaptım biri kırmızı diğeri acık pembe çizgi cıktı hamilemiyim acaba

kızlar bugun doktora gıttım bebek gelişmemıs hıc dedı düşebilir dedi verdiği ilacıda kullanma dedı ne yapmayım bi akıl verın deli olucam

kızlar bugun doktora gıttım bebek gelişmemıs hıc dedı düşebilir dedi verdiği ilacıda kullanma dedı ne yapmayım bi akıl verın deli olucam
Başka bi dr gorun canım böyle durumlarda bence mutlaka ikinci bi Dr a da gorunmeli diye dusunuyorum inş bebisin sana tutunur

gittim doktora dinlen dedı sızın onerecegınız bısey yokmu
Başka Dr a da göründün mü ?? Bi ikinci Dr a onercek neolabilir ki canım bu durumda ama ilacı neden kesti onu anlamadım bence başka Dr lara da bi gorun belki olumlu birşeyler söyler çünkü o kadar çok var ki kalb atışını duyamayip başka Dr da gayet duyanlar fln çok canım başka Dr a git

başka doktora gitmedim kendi doktorum dedi bunu öylemi dersin başkasına görünmeliyim bilmiyorum kafam karısık deli olucam nerdeyse

başka doktora gitmedim kendi doktorum dedi bunu öylemi dersin başkasına görünmeliyim bilmiyorum kafam karısık deli olucam nerdeyse
Tabiki gorun bence diyorum ya kalp atışı yok alicaz deyip başka Dr da kalp atışını çok rahat duyanlar var içini ferah tut başka Dr a da gorun hakkında hayırlısı olsun inş bebis seninledir ve gelişir bak geçen hafta benim de başka Dr a gittim direk dusuk riskin var deyip korkuttu kendi Dr um da evet kanama alanı var ama rahim kapalı şuan bebekte yukarda dedi o yüzden başka Dr bi gorun daha sağlıklı olur

kese aşağıdaymış gelişmemesi o yüzdenmiş ne yapacagımı bılmıyorum

kese aşağıdaymış gelişmemesi o yüzdenmiş ne yapacagımı bılmıyorum
Canım her Dr un yorumlama tarzı farklı oluyo bazıları hemen bi ümitsiz konuşup moral bozuyo o yüzden bugün ikinci bi Dr a daha gorun sen netlessin en azından belki ondan iyi şeyler duyacaksin

Canım her Dr un yorumlama tarzı farklı oluyo bazıları hemen bi ümitsiz konuşup moral bozuyo o yüzden bugün ikinci bi Dr a daha gorun sen netlessin en azından belki ondan iyi şeyler duyacaksin
öylemi dersin ya gercekten ben hıc ıyı degılım eşim şimdi burda değil avrupa yakasında akşama geliicek yarın gıderım ama cok kötüyüm ben dünden beri ağlıyorum kendımı yıpratıyorum ama cok kötu oldum

Yıpratma tatlım kendini daha kötü olursun bak benim de riskim var iki haftadır yatiyorum ve ilaç kullanıyorum ilaç hepten berbat ediyo ama Rabbim yazdı yazısını hangisini görürsek görelim bizim için hayırlısı olacak emin ol veren Mevlam yazdı yazısını ne yaparsak yapalım ama sen içini ferah tut Rabbim sana emanet de ve başka Dr a gorun mutlaka

normalde dün keseyı görcektık ama gelısmemıs dedı sanki kaynar su döküldü tepemden canım cok acıdı ağlamaktan gecede uyumadım eşimde strese girdi belli etmıyor pek. bana verdiği ilacı kullanma dedı şimdi sadecefolik asidi kullanıyrm bende uzanıyorum ama cok korkuyrm rabbım kımseye kötu bısey yasatmasın

Canım diyorum ya bisey varsa da Dr un bunu tatmin edici şekilde söylemesi gerekiyo ama bazıları patavatsız oluyo inş seninledir bebisin çok var böyle olması gereken haftada görülmeyen kalp atışı duyulması gereken haftada duyulmayan bi hafta sonra ya da başka Dr da bunları gören duyan çok var sen git başka Dr a için rahat etsin hiç değilse böyle ikilemde kalma herkesin bir olmuyo gebeliği inş güzel haberler alırsın ihmal etme git başka Dr a bisey kaybetmezsin belki çok güzel şeyler duyarsın inş öyle olur

dua et bana ne olursun yarın ılk işim gitmek olucak sen suan hangı sehırdesın

dua et bana ne olursun yarın ılk işim gitmek olucak sen suan hangı sehırdesın
Dualarım seninle canım merak etme ama kendin de ederken hangisi benim için hayırlısı ise diye et Rabbim en iyisini biliyo çünkü olumsuz bisey duyarsan da kiii inş duymaz güzel haberler alırsın ama öyle bile olsa var Rabbim in bi bildiği de bende şuan tedirginim dusunsene bak şuan ben bebeğimi de gordum herşeyi gelişmiş belli böylesi onu kaybetme düşüncesi daha da zor ama yicek ekmeği varsa zaten Rabbim onun yazısını yazdı gelecek napim diyorum bazen ben ankaradayim tatlım

çok zor bir durum rabbım kımseye yasatmasın herkesın hakkında hayırlısı olsun...

çok zor bir durum rabbım kımseye yasatmasın herkesın hakkında hayırlısı olsun...
Aynen öyle hayırlısı ne ise olsun inş belki geç döllenme fln olmuştur şuan geriden geliyodur o yüzden gorunmemistir inş güzel haberlerle gelirsin bakalım Anadolu yakasında misin sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…