çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Kizlar ya dktr bni yumurtan catlamamis dedi eve gndermsti kasgm karnm belim agriyo ksgmn agrisi bacagma vuruyo neden siZce nasil gecer bu agrilar ya sicak ztn dayanlmiyo agri kesici icsem sknnti olur mu
Catlatma ignesi vermedimi ic birsey olmaz

Yok cnm ya etkisi surer dmsti amann ne etkili ignymis hic bole olmamistim ya snce bu agrilar ndn olablir ki yoksa saglgm mi bzldu anlamadm ictm demn dayanamadm artik

Yok cnm ya etkisi surer dmsti amann ne etkili ignymis hic bole olmamistim ya snce bu agrilar ndn olablir ki yoksa saglgm mi bzldu anlamadm ictm demn dayanamadm artik
Canim coreotu macunu yap tuket catlamaya yarari var bilgin olsun

Bkz. Çörek Otu Macunu Nasıl Yapılır.

Hamile kalmak için Çörek otu Bal Tarçın Macunu

12 silme tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu (30 gr.)
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal

Bu karışımdan her gün 1 yemek kaşığı adetin 2. günü başlanıp 12. güne kadar sabah akşam yenir. Bu karışım yumurtaları büyütüp hormonları düzenler.
Dolayısıyla hamile kalma ihtimalini yükseltir.

Bkz. Çörek Otu Macunu Nasıl Yapılır.

Hamile kalmak için Çörek otu Bal Tarçın Macunu

12 silme tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu (30 gr.)
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal

Bu karışımdan her gün 1 yemek kaşığı adetin 2. günü başlanıp 12. güne kadar sabah akşam yenir. Bu karışım yumurtaları büyütüphormonları düzenler. Dolayısıyla hamile kalma ihtimalini

Son düzenleme:
Hanımlar merhaba bende perşembe günü çatlatma iğnesi oldum günde bir doz bes gün klomenin ardından iki yumurtam vardı yanlız bende ağrı olmadı genelde iğne agrı yapar diye okumustum geçen ayda günde iki doz klomen kullanmıstım yumurtam asırı büyümüştü olmadı buay ikinci ayım ve iğneyi buay ilk vurdurusum insallah buay işe yarar nedense hiç ümidim yok &hiç belirtimde yok sizlerde belirti olmusmuydu

Kizlar doktor bnm pgestron dgrime bakmisti 0.68 ckmisti catlamamis dyip eve gnderdi bsyde vermedi adetmde 23 de 1 hafta once gtmstm dktra kndlgnden catlama ihtmali varmidir yada bu degr hic yumurtam olsmamis anlaminami geliyo kafama takildi sadece soruyorum iyibgecelerrrr :)

Merhaba kızlar bugün çatlatma iğnesinden sonra 10. Gün yaptığım gebelik testlerini atıyorum yanında günleri yazıyo yorumlar mısınız sizce iğnenin etkisi hala devam ediyor mu

Eklentiler

• DSC_3749.JPG
    DSC_3749.JPG
    27,4 KB · Görüntüleme: 67
Adetine 3 gn kala yap bdaha daha yapma bnde yapiyodum hep bole ckiyodu sonra 15. Gnden sonra ckmamaya basladi dglmisim gercktn de hamile

Kaç gün daha beklemeliyim.
6 gunde silik olan daha koyu olmasi gerekiyor hormon daha yuksek olmasi gerekirdi 6 gununde
9 gunde silik 10 gunde koyulasmaya baslamis canim 12 gun kanda baktir bence gebelik baslamis gibi silik olan testlerin koyulasmis cnm hayirlisi haber bekliyorum bebegin seninledir insallah

Merhaba kızlar bugün çatlatma iğnesinden sonra 10. Gün yaptığım gebelik testlerini atıyorum yanında günleri yazıyo yorumlar mısınız sizce iğnenin etkisi hala devam ediyor mu
12 gun kanda baktir saglik ocagina sabah 9 da git betahcg yaptir tatlim

6 gunde silik olan daha koyu olmasi gerekiyor hormon daha yuksek olmasi gerekirdi 6 gununde
9 gunde silik 10 gunde koyulasmaya baslamis canim 12 gun kanda baktir bence gebelik baslamis gibi silik olan testlerin koyulasmis cnm hayirlisi haber bekliyorum bebegin seninledir insallah
Ayy canım inşallah her ne kadar umutlanmayım desem de insanın içini kemiriyor dediğin gibi olur inşallah. Bende cuma günü kana baktırmayı düşündüm sence çıkar mı

Ayy canım inşallah her ne kadar umutlanmayım desem de insanın içini kemiriyor dediğin gibi olur inşallah. Bende cuma günü kana baktırmayı düşündüm sence çıkar mı
Evet cikar tatlim insallah o heyecan bebeginle birlikte yasarsin

X