çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Evet catlamis 20 ustu sonuclarda gebelik baslamis demek diye okudun hayirlisi olsun senin icin
Gebelik başlamış derken canım?? Yoksa hamile olma ihtimalim mi var ciddi misin???? hiç bir belirtim yok ama adete 7 gün var ne kasık ağrısı ne göğüs hassasiyetim hiç bişeyim yokki yinede hamiş olma ihtimali olabilir mi??????

canim 20 ustu hamilelik diyorlar insallah oyledir rabbim gonlune gore nasip etsin insallah

Ayy keşke canım ağzından bal damlıyor. Şimdi gebelik testi yapsam çıkmaz hem adete 7 gün var hemde 5 gün önce çatlatna iğnesini oldum yanıltır galiba sonuç değil mi??
14 gun kanda baktir canim insallah vardir

Progestan ilaci ise evet testi yanilta bilir ama icmeye devam et bebegin tutunmasi icin cok iyi

5.gun se 9 gun kalmis canim dayanirsin cok degil :))

Bebekmami randevu sistemi yok canım pazartesi salı çok yogun oluyor çarşamba perşembe gidersin erken gidip ilk sıraları alırsın. yanında yaptırdıgın testlerı kullandıgın ilaçları götür ben öyle yapmıstım

Kizlar ya dktr bni yumurtan catlamamis dedi eve gndermsti kasgm karnm belim agriyo ksgmn agrisi bacagma vuruyo neden siZce nasil gecer bu agrilar ya sicak ztn dayanlmiyo agri kesici icsem sknnti olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…