çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Dogru diyon canm saol zaten artik kafama takmicam esmlede konustum spor kulbne yazilcm diuet yapcm 15 kilo fazlam var takmcm kafama gtmem daha dktora biraz kafami dnlcm akisina birakcmsaol cnm destgn icin alah gnlune gore versin baya bi sure olmam artik buralarda :)

Haa doktor ilac flnda vermedi sordun die diyorum kendi dktrumla knstm direk aslama dedi progstron fln vermdi
Ya aynen kafani dinle başka şeylerle uğraş Dr un her dediğine de bakma ben ilk hormon testi yaptırdım salak kadın nerdeyse beni tüp bebeğe gönderecekti başka bi hastane de yaptırdım degerlerim hepsi normal çıktı o yüzden akışına bırak aşılamaya fln gerek kalmaz diyorum ya Rabbim ol dedikten sonra önüne hiç bisey geçemez benim eşim sperm hareketsizliği diye nerdeyse ameliyat olacaktı bu ay suprizim geldi şükür çünkü Mevlam ol dedi ve hep hayırlı zaman da dedim en hayırlı ay da Ramazan ayında geldi mujdem isterken de hayırlısı ise diye işte benim için ne zaman hayırlıysa o zaman ver diye iste Mevlam elbet dua ni yasatacak

Aynen ya mal kadin sinirimi bozdu direk asilama dedi baska yontemlerde vardir yapmiyo ymurtaliklarim 22 mm olmustu klomen kllndm bqzlrnn olmuyo ole neblim ya amann alah nezman istrse ozman versin rabbm kmsnn kcagni bos birakmasin basklarina sorudm ilac vermliydi diyolar prgstrn ilaci 0.65 cok dusuk dglmis dedilerr amaaannn nesee ya takmiyorumm :) allh kucagna almayi nasip etsin sennde allhim yardm etsin sana herkse bi avazda dgrurrsn inslah

yaptıgımız ıgneler 3 ay yumurta olusturup catlatıyr ve bu ıgneler3 ile 6 ay arasında yapılıyr

sen suan hangı sehırdesın

Anladim canm saolya blmiyom cnm doktor yumurtan ctlmadi dedi bana ama kasiklarim agriyo kacgndur agrilar icnde bsybdemedi leke geldi catlamistir dedi kanda baktindeger 0.68 ckti geblk testi yapti oda dusuk anlamdim valla bsy

Gtmcm bi sure cnm ya snce
Bu iste bi thflik yok mu
mucizemo bekliyorumun
onerdigi doktora git canim madem yumurtan catlamiyor beklemekte faydasiz olur hic degilse kafandaki sorular gider ogrenmis olursun saglikla kal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…