çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

bugun bekle bak adet olmazsan yarın yaptır
Canım ben heyecandan adet günümü karistirmisim eşime sordum ayın 15 sinde adetin beşinci günü klomen başladın diyo ayın 10 da başladı diyo adetin o zaman 4 gün geçti ya belime çok kotu agri gelmiyo sen dede oluyormu şimdi esim gelecek test yaptircaz ve benim içinde gidecem

Merhaba arkadaşlar ben haziranın 28 inde yumurta çatlatma iğnesi yaptırdım bugün 16.gun sizce test yapmalimiyim

Canım ben heyecandan adet günümü karistirmisim eşime sordum ayın 15 sinde adetin beşinci günü klomen başladın diyo ayın 10 da başladı diyo adetin o zaman 4 gün geçti ya belime çok kotu agri gelmiyo sen dede oluyormu şimdi esim gelecek test yaptircaz ve benim içinde gidecem
bende bel agrısı kasık agrısı vardı daha da var 4 gün geçmiş ne beklıyosun idrartestıyap hemen bak ben heyecanlandımsimdi:)

bende bel agrısı kasık agrısı vardı daha da var 4 gün geçmiş ne beklıyosun idrartestıyap hemen bak ben heyecanlandımsimdi:)
Şimdi esim geliyor hastaneye gidiyoruz test yaptırmak için ama gerçekten belime kramplar girmeye başladı sonucu sana bu akşam dönüşte yazarım benim için dua et inşallah vardır

[QUinşallah vardır OTE="Bebekmami, post: 47276143, member: 771667"]Şimdi esim geliyor hastaneye gidiyoruz test yaptırmak için ama gerçekten belime kramplar girmeye başladı sonucu sana bu akşam dönüşte yazarım benim için dua et inşallah vardır[/QUOTE]
inşallah vardır sıkma kendını stres yapma inşallah vardır hayırlı haberlerını beklıyoruz

Doktora sordum ymrtam catlamamis bile gebelik yok bdahkiay asilama yaplm dedi progstron 0.68 ckti hic umudum kalmadi bu ay catlama bile olmamis . adetime 10/gn var dktor hic olumlu konusmadi direk aslama dedi offf yaaa offffff bi ay kalma ihtmalim yoktur daha dmi

Buldum doktorumu servisteymis hic bsye baslatmadi onumzdeki ay direk asilama dedi ya gnderdi istmiyom bn asilama ya ilac flan bsyde vermedi cokmu dusuk degrim yumurtam bile olmamis dimi alltn bakmadi bile ya

Daha gtmem doktora flan ben ya polikistim ben ztn kilo vercem baya beklcem ya 1 senelik ewliyim daha mal gbi yok mu midem blaniyo yok blmem ne kendi kendimi kandirdim

Daha gtmem doktora flan ben ya polikistim ben ztn kilo vercem baya beklcem ya 1 senelik ewliyim daha mal gbi yok mu midem blaniyo yok blmem ne kendi kendimi kandirdim
Bisey sorcam ya seni çocuk için sıkıştıran fln mi var bu kadar takıntı yaptın ??

Yok kmse skstrmiyo ama ben cok istiyorum o yuzden bide polikist varya hic olmucak sanki
Ya acayip takıntı halindesin tamam herkes istiyo bebeği olsun rabbim kimsenin kucağını boş birakmasin ama ne bilim bu topikte bi seni gördüm böyle surekli yazan takıntı haline getiren dedim baskı halinde misin acaba

Sana kaç kez anlattım bak bende sana benzer tavirdaydim ama senin kadar değildim tabi aklımdan sildigim ay hamile kaldım Allah in izniyle benim yengemin 8 sene olmadı sonra bi kızı oldu bi daha olmaz dediler Rabbim ol dedikten sonra kim gecebilir önüne ikinci de oldu o yüzden bi sakinles bence yaşın 24 sanırım ?? Öyleyse daha yaşın da küçük geç kaldım desen bi dur bi sakinleş bence

X