çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

İkizlere ikişer isim yanı :) hayırlısı olsun Rabbim önce hayırlısıyla dünyaya gelmeyi sonra isimleriyle hayırlı bi şekilde yaşamayı nasip etsin inş
Aminnnn guzel duana amin diyorum cumlemize nasip etsin rabbim insallah....

Hayirlisi olsun cnm dun benden kahve rengi leke geldi agrim oldu baya adet olcm sndim olmadm adetm 9 gn sonra hafif hafif agri var

merhaba hayırlı günler bugun doktora gittim henüz çok küçük 0,5mm düşük tehlikem var ilaç verdi iş yapma uzan dedi ben cok mutluyum ama bi burukluk var içimde rabbim bu güzel duyguyu herkese yasatsın
canim 5.mm kese 4+ haftadasin ilaclarinida kullan bol bol dinlen isi gucu birak rahmin toparlana kadar rabbim 39 haftalari saglikla cumlemize nasip etsin insallah.. ecmain

merhaba hayırlı günler bugun doktora gittim henüz çok küçük 0,5mm düşük tehlikem var ilaç verdi iş yapma uzan dedi ben cok mutluyum ama bi burukluk var içimde rabbim bu güzel duyguyu herkese yasatsın
Daha küçüktür tabu canım bebis bile gorunmuyo şuan onu da haftaya fln inş sonrasinda da kalp atışını duyacaksin Allah in izniyle ile çoğumuz yaşıyoruz bu riski bende yatistayim ilk haftalarda herşey iyi olmasına rağmen bu hafta kanama gördü Dr ilaç ne verdi progestan mi yat dinlen bunun başka çaresi yok maalesef dua ile tutunacak bebislerimiz

Daha küçüktür tabu canım bebis bile gorunmuyo şuan onu da haftaya fln inş sonrasinda da kalp atışını duyacaksin Allah in izniyle ile çoğumuz yaşıyoruz bu riski bende yatistayim ilk haftalarda herşey iyi olmasına rağmen bu hafta kanama gördü Dr ilaç ne verdi progestan mi yat dinlen bunun başka çaresi yok maalesef dua ile tutunacak bebislerimiz
haftaya persembe gene gel dedı ıste iki ilaç verdı biri folbiol biri progestan

X