çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Normal ya da değil kesin bilgiyi Dr un verir canım ama genel olarak bu dönemlerde çoğumuz yaşıyoruz benim bi iki damla geldi 6+3 te fln bisey yoktu bugün içerde kanama göründü riskliyim şuan biraz ama senin yerleştiği için olabilir ve Dr lar genelde kırmızı parlak kan şeklinde gelmeyince korkulcak bisey yok diyolar korkma ama Dr una da bi git kafan rahat olsun istersen
kırmızı gelmedi daha kahverengi ve pembe gibi geldi işte

Bayram da Dr izniyle yola çıktım çıkarken bisey yoktu geldim dün Dr a gittim içerde kanama göründü :KK43: progestan başladı :KK43: ve surekli yatış dedi :KK43: ama çok şükür bebis iyiymis kalp atışı fln da çok iyi dedi inş plasenta ya yaklaşmaz kanama dedi :KK43:
canim benimde 8+ haftada oldu serum progestan surekli yattim halada yatiyorum korkma progestani ihmal etme purlotun ignede yazdimi dusugu lekelenmeyi durduruyor rabbim bebislerimizi korusun korkma canim yat dinlen

canim benimde 8+ haftada oldu serum progestan surekli yattim halada yatiyorum korkma progestani ihmal etme purlotun ignede yazdimi dusugu lekelenmeyi durduruyor rabbim bebislerimizi korusun korkma canim yat dinlen
Yok iğne vermedi suan plasenta dan uzak diye progestan 100 luk günde 3 alıyorum ve yatış dedi işte haftaya gitcem tekrar bende 8+6 yım işte bugün çok tedirgin oldum :KK43:

Yok iğne vermedi suan plasenta dan uzak diye progestan 100 luk günde 3 alıyorum ve yatış dedi işte haftaya gitcem tekrar bende 8+6 yım işte bugün çok tedirgin oldum :KK43:
Korkma bak ben kizlarimla sukur 23+2 haftaya geldi bende riksliydim keske yolculuk yapmasaydin bi ara yine leke geldi dedin pozitif dusun bebegin hisseder tatlim hergun sag elini gobegine koy 7 kere ayetel kursi oku tatlim rabbim bebegini korusun

Korkma bak ben kizlarimla sukur 23+2 haftaya geldi bende riksliydim keske yolculuk yapmasaydin bi ara yine leke geldi dedin pozitif dusun bebegin hisseder tatlim hergun sag elini gobegine koy 7 kere ayetel kursi oku tatlim rabbim bebegini korusun
Ya gitmicektim aslında ama benim abim Türkmenistan a çalışıyordu tır soforuydu ve geçen sene kaza yaptı orda tam 16 aydır orda cezaevinde ydi ve kadir gecesi affı vardı onda çıktı geldi çok şükür sırf onun için gittim çünkü düğünü mü vs hicbiseyimi görmedi o sevinci ailemle yaşamak istedim o yüzden gittim ve gitmeden bi gün önce de yola cikcam diye gittim Dr a kanama vs gormedi yolda trafik çok fenaydu çok dur kalk yaptık o etkiledi sanırım hayırlısı bakalım inş düzelir suan leke fln yok çok şükür bakalım haftaya ne dicek Rabbim mübarek ayda verdi mujdemi bi yoluna koymuştur herhalde

A Aysun0634 ya ne kadar takinti yaptın sen bu şekilde sadece kendine zarar verirsin hergun test yapılır mı daha adetine 10-12 gün var test yapsam çıkar mı diyosun adet bi hafta geciyo da idrar da bazen yine cikmiyo psikolojik olarak çok etkilenmissin ve kendini çok dinliyosun yapma bu kadar bak senin gectigin yoldan buradaki herkes geçti ve hepimiz çok iyi anlayabiliriz seni ama sende aşırı bi takıntı olmuş bak azcik rahatla at kafandan istemiyorum bebek fln de az kafam rahatlasin de bak nasıl kalacaksin bu takintiyla çok zor günler gecirirsin yapma kendine yazık
Ama ben hergyn test yapmiyorum ki yapmadimda daha erken oldugunu bliyorum bu aralar ew tasima isi var agir flan kaldirmak istwmiyorum bi tekte ben varm kmse yokk bnm yapmam lazim konusarak rahatlamaya calisiyorum emin olmak istiyorum konuscak knmsede yk snde bana kizdin ask olsun sadece soruyorum kmsede cvp vermiyo o yzden biri gorur cvp verr die hergun soruyorum . sen rahatsiz okduysan k.bakma

Klomen bitince nasil tedavi yapiyolar rahim flmi gectiryolar mi o tedaviye baslamadan
Hic bilmiyrm canm persembe Allah nasip ederse gidicem bakali. Doktor ne dicek sana habrr verirm . insallah sen hamilesindir ama kafana takma ben bu ay yine takmicam Allahin izniyle

Kizlar kimseye ilac onermyin yanlis bsy olur olumle sonuclanir. . doktorlari bosunami koymyslar danis doktora ole icin ona yarayn bze yaricak die bsy yok burasi sadece ole blgi paylasim yeri dkkt edin sonucta can bu ..

Kizlar kimseye ilac onermyin yanlis bsy olur olumle sonuclanir. . doktorlari bosunami koymyslar danis doktora ole icin ona yarayn bze yaricak die bsy yok burasi sadece ole blgi paylasim yeri dkkt edin sonucta can bu ..
Progestan olumle sonuclanacak bir ilac degil canim rahmin inceldigini soyledi bende doktorun bu ilaclari yazar dedim yazarsada mutlaka ic dedim ihmal etmemesi icin bu onerdigim ilac bebegin tutulmasi icindir her gebeye verilir tatlim

Ama ben hergyn test yapmiyorum ki yapmadimda daha erken oldugunu bliyorum bu aralar ew tasima isi var agir flan kaldirmak istwmiyorum bi tekte ben varm kmse yokk bnm yapmam lazim konusarak rahatlamaya calisiyorum emin olmak istiyorum konuscak knmsede yk snde bana kizdin ask olsun sadece soruyorum kmsede cvp vermiyo o yzden biri gorur cvp verr die hergun soruyorum . sen rahatsiz okduysan k.bakma
Kız ben sana niye kiziyim ve nasıl rahatsız oliyim neden oliyim bende geçtim aynı yollardan 3 ay deli gibi surekli agliyodum adet olduğumda gectigim geçirdiğim için seni gaza getirmeye çalışıyorum bak gerçekten anlattım daha önce hatirliyosundur bana Dr um böyle bebek diye ortalıkta dolanirsan hiç olmaz dedi tamamen kendine zarar gerçekten kafaya takmadigim ay hamile kaldım kendini dinleme surekli böyle mi olacak mı hamile miyim diye dusunursen kendine daha büyük kötülük edersin o yüzden diyorum yoksa ki burdan bana hiç bi rahatsızlığın olamaz tamamen senin için diyorum azcik kendine başka uğraşlar bul bak sonucunu göreceksin inş

Kız ben sana niye kiziyim ve nasıl rahatsız oliyim neden oliyim bende geçtim aynı yollardan 3 ay deli gibi surekli agliyodum adet olduğumda gectigim geçirdiğim için seni gaza getirmeye çalışıyorum bak gerçekten anlattım daha önce hatirliyosundur bana Dr um böyle bebek diye ortalıkta dolanirsan hiç olmaz dedi tamamen kendine zarar gerçekten kafaya takmadigim ay hamile kaldım kendini dinleme surekli böyle mi olacak mı hamile miyim diye dusunursen kendine daha büyük kötülük edersin o yüzden diyorum yoksa ki burdan bana hiç bi rahatsızlığın olamaz tamamen senin için diyorum azcik kendine başka uğraşlar bul bak sonucunu göreceksin inş
Canmmm bnden kahve rengi leke geldi 1 saat once kasigim ve rahmm cok sanci yapiyo neden adetime 10 gun var

X