çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

doktor bana iğnenin etkisi 3aysürüyor demişti
Evet seni hatirladim 8. gunu leke gelmisti yerlesmede olabilir kirste demistim ve o yerlesmeymis ilk ayda hamile kaldin esinle sorunlarin vardi sukur canim rabbim tamamina erdirsin insallah yat dinlen doktora gittinmi kese gordunuzmu kalp atisi falan adetin 5 temmuzdu degilmi senle yazistik burda insallah yerlesme lekesi demistim saglikla kalin cok mutlu oldum adina...

:)) bu ayi hic takmadan gecirdim cok sukur uzuldugum tek nokta her ay cocuk diye diye ibadetlerimi yerine tam getiremiyrm yani ben bu dunyaya niye geldigimi bazen unutuyorum . verirse verir Rabbim bu kadar kendimizi parcalamaya gerek yokki yani uzuldum mu evet uzuldum ama bu da gecer Allahin izniyle .. Persembe gunu doktora gidicem artik klomenle tedavim.bitti ignelere baslicaz hayirlisi bakalim

doktora yarın gidicem adet olmadım 3 gün sonragittim 1591 cıktı cok saol ama bılıyosun rahım duvarı ınce cokkorkuyrm

iğnenin 19.günü test yaptırdım yanı 5inde hastalanacaktm 8inde test yaptm

Bnm bu ay klomen etkisi suruyomus karnm belim kasgm agriyo gogsler sizi yapiyo adetime 10 gn var daha ama nie ole oluyo yaanlamadm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…