çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

canlar nasilsiniz bebeklerinizin cinsiyetini ogrendiniz degilmi tatli annisler rabbim saglikla nasip etsin insallah
canım unutmadığın için teşekkürler iyiyim bebek de iyi ama su bulantılar geçmedi beni hayattan soğuttu resmen ne yapsam geçiremedim kilo da alamadım yine iyi olmayı bekliyoruz.. benim bebek erkek :) sen nasılsın bu arada ?

Cok sukur iyiyiz tatlim kizlarimda iyiler sukur rabbimize 23+2 olduk senin haftanda iyi olmus massalah sizede 17+ haftadasin sanirim bulantin varsa ara ara ogunler tuketki bulantin olmasin ben oyle yaptim 2 saatte bir az birseyler yedim mideyi bos birakmadim bulantim olmadi sukur canim pasanada massalah canim rabbim cumlemizi korusun ..

Size bsy sorcam ya ben klomen ctltma ignesi oldum ilk ay tutmadi doktor bu ayda etkisi var dedi adetime 12 gn var kasgim karnmn sag taraf belim arada hafif rhimm agriyo sanki nedendir bileninz var mi doktora gtsem mi

Bende senin gibiym canm adetmden 3gun once basladi gogus agrim ve karnim cok agriyo insallah hamileyizdir ben 9unda olmam lazimdi ama olmadim hayirlisi olsn insallah

memlekette test yaptırdım 1591 çıktı sonuç
ayy cok sevindim canim massalah sahlikla gelsin degerinde yuksek cikmis kac gin gecti adetin takvim kur canim takip edersin kisisel bilgilere tikla orada bosluk var o bosluga 10-03-2017 bu sekilde yazarsin sonra kaydete tikla cnm saglikla gelsin minnosun

Evet umudun oldu sukur bu aydan hamile kaldin degilmi canim 24 haziranda yazmisin bunu :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…