çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Haaa sen igne oldun ben gecen ay oldun bu ay etkisi suruyoya o nu bekliyon sandim ben daha test icin erken ozman canm ya ama bellide olmuyo kminin cikiyo benm ckmamisti gercktete yoktu zatwn
Yok canim igne vuruldm bencede erken ya gec ogreniym ne olacak varsa vardir yksa.zaten bu rahatligimla.adetm gelir :)

Canm ya allah sana istyen herkese saglikli hayirli evlat nasip etsin valla dua ediyom sana inslh allah yuzunu guldurur nekarlik evlisin sen

Neblm yaa cok heycanliydim olcak die bekliyodum neblim amannn nesee hayirlisi baklmm belki hamileyizdr
İnsallahnAllahtan umit kesilmez bak ne buldum nette benim 1 hafta daha beklemem lazim bosuna teste para vermiyim Yumurta çatlatma iğnesikullanıldıktan 2-3 hafta sonra hala adet görülmüyorsa gönül rahatlığıyla gebelik testi yapılabilir. Çatlatma iğnesinden sonra adet gecikmesinin 2-3 haftayı geçmesi gebeliğe işarettir.

Ben 17 haziranda letu kullnmaya basldm 5 gün boyunca 3 öğün onu kullndm 24 haziranda gttgmde yumurtam 17 mm olmştu o hafta sürakli ilişkiye girdik hastalnmama daha 3 gün var ama gögüslerm çok hassaslaştı ve ara ara karnımda ağrılar oluyor test ne zmn yptrmalym bilen var mı

En uygn test adttn 2 gun once ve adetin 3 gun fln gectikten sonra adettn 2 gun once idrarda yap ckmazsa bekle adetini 2. 3 gun sonra gectimi adetin kanda yaptir ckar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…