çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Bide doktorun progestan vaerdimi sana o dusugu engelliyo bebegirahme tuttruyo bana doktorum igne oldugumda ince die rahim duvari estrfem verdi

Neden hep dustu senn rahm duvarin mi ince
Rahim duvarım kalınlasmıyo dedi doktora biri. Biri de kistlerinden dusmus dedi hepsi bahane Rabbim ol deseydı hiç birsey olmazdı Bu da Allahtan Bu cocuk meselesini saplantı haline getirmemek lazım

Canm ben adet olduktan sonra ayni igne oldugumdaki gibi agri cktim biraz ozellikle sol kasigim batiyodu ama 2.gundur ole asiri yok ama sa ki arafa gelip gelipngidiyo kasigima agri haifif karnima yumurtlamaylmi alakali blmiyorum doktor bana adettn 10 gun sonra beraber oldu dedi

Valla yapasımız ne zaman geldiyse o zaman yaptık o iki gun iliskide dedikten sonra kafamız cok rahatı

Bosver belirtilerin dinlemeyelim ben oyle yapıyorum cunku asla hamile değilim

Aha bak an itibariyle suan gobegimin sag saol tarflarina sanci girdi ckti neden oluyo snce bole biliyomusn canm

Ha bak sunuda diyim sana adet le hamilelik belirtileri ayni negatif dusunme derim ben sen dkkt et yine kendine sabah test yapsana idrarda benm 15. Gunden sonra hep negatifti belki senn pozitif cikar

Bnde pko ya ama sen dogurgansin kaliyosun hamile pko olanlar dusuk yapiyimus hep ole diyolar nerdensn sen bu arada

Ha bak sunuda diyim sana adet le hamilelik belirtileri ayni negatif dusunme derim ben sen dkkt et yine kendine sabah test yapsana idrarda benm 15. Gunden sonra hep negatifti belki senn pozitif cikar
Sabah yapamam ki eczane uzak biraz anca aksama veya ikindi gibi yapabilirim yarına kadar adet olucam zaten ben sana haber veririm adet oldum diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…