çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Valla ben nerdeyse hergun yapiyodum 3 gun yapmadm adet oldm zaten doktora gttm bu ay etkisi var dedi kalirsin belki dedi

İnslah ama inan hic kafama takmiyorum kafam rahat iliskide hep bebek bebek olsun die kendimi kasiyodum esimide strese sokuyodum ama bu ay nednde rahatim esimde ole stres yapmuyorum

Gecen ay cok kotuydum agliyodum olsun olsun kesin hamileyim diyodum hicbi is fln yapmiyodm bunalimdaydim resmen

İnslah ama inan hic kafama takmiyorum kafam rahat iliskide hep bebek bebek olsun die kendimi kasiyodum esimide strese sokuyodum ama bu ay nednde rahatim esimde ole stres yapmuyorum
Bende aynen Bu ay hiç takmadım çok sukur kafam rahat gunlerimin tadını cıkartıyorum

Gecen ay cok kotuydum agliyodum olsun olsun kesin hamileyim diyodum hicbi is fln yapmiyodm bunalimdaydim resmen
Aynen beni anlatıyorsun dune kadar buraya da girmiyordum annem cok soluksn Bu ay hamilesin dedi kafamı karıştırdı gene gırdım buraya

Ya o soluksun yok blmem ne hikaye onlar bana 50 kere solediler hep tik yok. Karbonat testi bile yaptim ya neler nler anlatamam sana yok idrarini karbonata dokuyomussun kopurrse gebesin kopurdu hic bsy ckmadi yinede kafama arada takiliyo ama eskisi kadar degilim

Ya ben gecen ay cok kotuydum Tamam dedim ya kesin hamileyim adet oldum ya dünya basıma yıkıldım resmen kendime soz verdim Bu ay kafama takmıcam diye brde catlatma iğnesinden sonra 2kere iliskiye girdik o kadar sanmam tutacagını

Hiç hamile kaldınmı canım sen ben 3kere kaldım 3kere dusuk yaptım

Ya doktor 3 gun iliski verdi bana yaptik ama zoraki esim isteksiz ben desen ole ama inan bu ay sanki burda anlatilmaz ama kafa rahat ya daha fazla girdik hergn nerdyse ama nebilim tutar ya belli olmaz 2 gun 3 gun sart dgl ama surekli deneyin diyo doktorlar

Yok cnm ya ben 1 yillik ewliyim polikist diyolar bana doktorlar ama klomenle yumurtam olustu ilk denemde 22 mm hmde iler degl polikistm sanirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…