çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Selam kizlar bende pazar gunu klomen+catlatma ignesi yaptirdim sol kasigimda agri var benimde su gunler gecseydi de sonucu ogrenseydik artik hamile arkadaslar duanizda bizi unutmayin

Bi bucuk senelik evliyim inşallah Rabbım kimsenin kucağını bos bırakmasın. Burda ne es ne dost herkes sahte gıbı gelıyor ne yapsam kaynanamların gozunuze batıyorum bı cocuk herseye iyi gelecek
Allah kolaylık versin canım anlıyorum seni bilmedigin bi yere geliyorsun bi anda duygular alt ust oluyo yalnız hissediyosun kendini bende oyleyim bazen ne isim vardı burda bile diyorum :) inş gönlündeki hakkında da hayırlıdır da istediğin olur

Bende istnbldan ankaraya gelin geldim 1 senelik ewliyim polikist varmis bende cok duzensiz adetlerim cocuk istiyom dyince bole yaptilar yumurtm 23 mm buyumustu iste caltltma yaptilar bekliyom gogslerim aciyo bugun agri basladi uclari nedense kizlar
Ankara nın neresindesin güzel büyümüş yumurtan benim Dr um klomen bizim için ufak bi uyarıcıdır derdi bak ne güzel büyümüş onunla bazılarının buna da cvp vermiyor maalesef

Rabbim sağlıkla kucağına almayı kısmet etsin canım. Bende bu ağrılar olunca bi meraklanır oldum düşünmeden alıkoyamıyorum ki kendimi. Sürekli halsizim üç gündür sürekli uykum var. Vücut ısımda üç gündür yüksek. Özellikle duş alırken şöyle birşey başıma geldi sudan göğüs ucumun acıdığını hissettim. Bunları daha önce bu derece yaşamamıştım. Umut bir hafta nasıl geçicek hiç bilmiyorum.

Amin canım darısı başınıza inş hamile kalsan da bitmiyo muş sknti bende şuan mesela bi Dr a gitsem bi iyi herşey şuan dese diye tedirginim belirtilerine gelince benziyo ama umitlenme yine de sartlama kendini çünkü sonra daha büyük hayal kırıklığı oluyo mesela benim doğru durust belirtim nedir bilemiyorum şuan adet belirtilerimin hepsi ni yaşıyorum

Anladım canım, doğru diyosun psikolojik olarak bile vücut belirti veriyor bazen. Daha önce hayal kırıklığı yaşadım daha fazla yaşamak istemiyorum. Umarım hiç bir sıkıntı hiç bir problem çıkmaz rahat stressiz sıkıntısız bi hamilelik geçirirsin.

canım merhaba öncelikle sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim inşallah
ne ilacı dediğin 2kutu eşin mi kullanıyordu ?
benim eşimede bugün dr promotil-m forte verdi morfoloji düşükmüş bu düzeltir dedi bakalım inşallah
ben yum takibine başlarım die gitmiştim önce eşimin bunu içmesi gerekmiş bidaha ki ay başlarız dedi
bende de insülin direnci varmış onun içinde bana ilaç verdi (matofin) ve de coraspin bu ayda böle geçecek

İnslh canm ya nekadar suke iören
Keciören de otruyom ben buyudugu icin braz umutluyim olcak die ama dun degil evelsi gun test yaptim ckmadi iste uzuldm erken dediniz siz biraz icim rahatladi

Amin sağol canım darısı başına olsun inş benim eşim de sperm sayısı çok iyiydi ama ileri hareketlilik çok dusuk tu %12 ydi porxeed plus verdi bize bi kutu kullandı ikinci kutuyu bitirmeden mujdem geldi çok şükür ilaçlar vesile tabi ki ama ben keçiboynuzu nu ihmal etmedim ilaçla birlikte hergun düzenli onu da kullandı eşim kesinlikle tavsiye ederim hemen başla derim

sağol canım inşallah isteyen kim varsa nasip etsin Allahım
geçen ay keçiboynuzu özü kullandı eşim bitmişti tekrar alayım ben ondan da tekrar sağol tatlım

sağol canım inşallah isteyen kim varsa nasip etsin Allahım
geçen ay keçiboynuzu özü kullandı eşim bitmişti tekrar alayım ben ondan da tekrar sağol tatlım
Özü nu değil canım suyunu kaynatın taze taze özü pekmezi tozu onlar havayla temas ettiği için etkisini kaybedebiliyomus o yüzden suyunu icir

Özü nu değil canım suyunu kaynatın taze taze özü pekmezi tozu onlar havayla temas ettiği için etkisini kaybedebiliyomus o yüzden suyunu icir
Ayy zaten çörekotuda yediriom bide şimdi bu vitaminler bide keçiboynuzu vermiim onuda öteki ay veriim adam uççak :)) bende bu ay çörekotuna başladım

Ayy zaten çörekotuda yediriom bide şimdi bu vitaminler bide keçiboynuzu vermiim onuda öteki ay veriim adam uççak :)) bende bu ay çörekotuna başladım
Ucsun boşver bende fazla fazla koymuştum ucurmusum galiba :) şuan degerlerim güzel artiyo çok şükür bugün bi daha kan verdim iki katının da ustune çıkmış yine :) bence keciboynuzunu ihmal etme

Çok sağol canım inşallah eşim temmuz ağustos eylül de yok doktorum rahim filmi istedi eşin gelmeye yakın yapalım dedi o dediğin ilacı eşim olmasa bile kullanauim mi canım belli ağustos da falan gorusursek faydası olur mu yani.allah bana da nasip etsin inşallah çok zor bide gorumcem hamile sürekli bizim orda gözümun önünde canı istediğini bana söyluyor kayinvalidemm anlatip duruyor şunu istemis bunu istemis diye buda beni çok yoruyor ama sabır katlanıyorum sonu güzel olacak inşallah..allahım evlatlarıni kucağına sagsaglim almayı nasip etsin inşallah allahın izniyle testler de güzel gelir bi oh cekersin canımm sen hep bana yardımcı oldun destek oldun Allah mükâfatini verir çoğu kişiye bildiklerini yaşadığını anlattı Allah razı olsun senden..arada da girsem de ilk sana bakıyorum...

Canım seni biliyorum mevhibe meyrayla hep konuşuyordun görüyordum çok sevindim Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah sağlıkla gelsin.. bende sen gbi Sabrediyorum şuan doktor sbah 5 6 ilişki olsun yıkamadan sabah gelin dedi benden birşeyler aldı yüzlerce canlı sperm var dedi eşinde de bi sknti yok ilaç kullaadan doktora gittim 11. Gün hiiic yumurta yoktu ama klomen le 3 4 kadar oluyor bakalim artk sezon sonu eşim gelince devam edeceğiz.. inşallah bende sizler gbi burda sevinç çığlığı atarım bir gün...

Canim o dedigim ilaci kullanmaya basla esin olmasada olabilir hamile kalana kadar iceceksin zaten ozel satiliyor tatlim allah sendende razi olsun sagolasin canim guzel duana amin diyorum ilacin fotosunu atiyorum tatlim bu vitamin yumurta hucrelerini yeniliyor canim

Tamam canım çok sağol hemen başlıcam ben buna inşallah faydası olur.

Ucsun boşver bende fazla fazla koymuştum ucurmusum galiba :) şuan degerlerim güzel artiyo çok şükür bugün bi daha kan verdim iki katının da ustune çıkmış yine :) bence keciboynuzunu ihmal etme
:)) tamam tatlım öyle yapalım bu ay zaten tedavi ayı bidahaki aya kadar etki etsin bari deme.Hep güzel güzel artsın inşallah canım

Mevhibe benim değer 1827 ydi bugün 4380 lerde :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…