çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Böyle hamile kalan da çok ama kalamayanda çok canım stres yapma bence akışına bırak benim arkadaşım da da yumurta tembelliği var demiş klomen kullandı o ay hamile kaldı ama ben 3 ay kullandım olmadı eşim de sorun çıktı bence eslerle birlikte gorunun dr a en azından boşuna hormon almazsiniz ben 3 ay boşuna hormon yukletmisim kendime diyorum

Cok merak ediyorum ya ayin 22 snde adet olmam lazim 9 10 gun var daha adtime yapsam bugun ckmaz dimi cok merak ediyomm yaaa
Sana en büyük bedduam inş adet olmasında bebis haberin alırsın olsun o zaman :) yapma test pozitif çıksa ayrı bi dert şuan negatif çıksa ayrı bi dert o yüzden bekle

Ya eşimin problemi yok sperm testinde bise cıkmadı ama korkuyorum ya kalmazsam dıye daha da cok var nasıl anlıcaksam hamıle olup olmadığımı

Ya eşimin problemi yok sperm testinde bise cıkmadı ama korkuyorum ya kalmazsam dıye daha da cok var nasıl anlıcaksam hamıle olup olmadığımı
Kalirsin inslh bende yeni oldum igne bekliyorum bakalim hayirlisi ama duyduguma gore bu ay kalnmazsa bile dgr aylar kaliniyomus ignen etkisnden

Bende korkuyodum ve eşim in hareketlilik %12 çıkmıştı ve bu ay değer yukselmezse ameliyat bile olacaktı dusun ayda iki kutu ilaç 250 TL ve bunları dusunuyodum artik çocuğu unuttum bunları napcaz diye dusunurken Rabbim pozitifi gosterdi çok şükür endiselenme Rabbim ol dediğinde önüne hiç bir engel geçemez bende çok ağladım adet olduğumda hep ama hep benim için ne zaman hayırlıysa Allah ım dedim ve bak Rabbim en hayırlı ayında verdi mujdemi rahat ol duani et Rabbim mutlaka duana bi gün amin dedirtir meraklanma

Tamam canim saol cok iyi alah razi olsun kimseye anlatamiyodum derdimi ya saoln allah herkesin gonlune gore versin kimseyi evlatla sinamasin rabbim aminnnnnnnn
Allah hepimizden razı olsun evet buralar rahatliyo insanın kendin gibi sorunlar yaşayanları gorunce ümit oluyoruz birbirimize bak göreceksin sende bi gün benim gibi bi başkasına soyliceksin bunları

İnsallah kalırım bende cok ıstıyorum bebek çok yalnızım ailem ıstanbul da ben bursada kimsem yok burda barı bebısım olsun onunla yasayım hayatımı herseyim o olsun

İnsallah kalırım bende cok ıstıyorum bebek çok yalnızım ailem ıstanbul da ben bursada kimsem yok burda barı bebısım olsun onunla yasayım hayatımı herseyim o olsun
:) aynı duygulardayim bende gebze den ankaraya gelin geldim ve aynı senin gibi tutunacak bana arkadaş olsun istiyodum olur inş yeter ki rahat ol ne kadar lık evlisin

Bi bucuk senelik evliyim inşallah Rabbım kimsenin kucağını bos bırakmasın. Burda ne es ne dost herkes sahte gıbı gelıyor ne yapsam kaynanamların gozunuze batıyorum bı cocuk herseye iyi gelecek

Bende istnbldan ankaraya gelin geldim 1 senelik ewliyim polikist varmis bende cok duzensiz adetlerim cocuk istiyom dyince bole yaptilar yumurtm 23 mm buyumustu iste caltltma yaptilar bekliyom gogslerim aciyo bugun agri basladi uclari nedense kizlar

Benimde sol kağısım Agrıyo neden oldugunu çözemedim iğne olalı 4 gun oldu ara sıra Agrıyo boyle normal mı acaba Aysun

Evet tatlim benm 12 gun oldu ara ara agriyodu ilk oldugunda gece yatamiyodum agridan biraz daha gecti agrilar sen 1 gun arayala iliskiye girmeye dvm et 3 gnluk ilskiden sonra sabahlari ozellikle fazlada zorlamayin tutarsa belki dusuk olur 1 hafta yapin ama ara ara agrinda gayet normel bnm cok kotuydu ya ates basiyodu bide

Doktor pazar pazartesi ve carsamba ilişki olacak dedi bugun son ılıskı yaşanacak yanı ama agrımız neden kaynaklı oluyor yumurtalar catladıgı içinmi yoksa gebelik belırtısımı

Catliyo ya o yuzden bende pazar yaptirdim pazartsi agri basladi bende 3 gundur felan pek yok ama arada girip cikiyo ilactan kaynakli haa canm bak ilskdrn sonra kalkma hemen beline yastik koy uyu hatta ben ole yapiyodum hic kipirdamiyodum 1/ saat duruyodum ole

Ama bole cok cok asiri duramiyacak kadar kotu olursan gir doktruna cok asiri olursa ama bem dayandim gerci cok agriyodu benm

Aşırı ağrım yok ama özür dileyerek söylüyorum tuvaletimi yaparken karnım belim feci sekılde kasılıyo sol tarafım acıyor anlam veremedim bende belime yastık koydum hep tutmadı hiç inşallah olur hepimizin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…