çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Bnm 11 gun oldu catlatma ignesini olali test yptim bsy ckmadi hmle olsm slik czgi ckardi oda yok dglim glba dmi??? Bole olup snrdn hmle oldgunu ogrenn va mi?
Test için erken bence canım pozitif i gorseydin de var demek değildi benim 16. Güne kadar gorunmustu mesela ama iğne etkisiydi adet olana kadar ümit vardir belki geç döllenme fln olur bundan sonrası önemli inş bebisin vardır

Canım
işte benim mucizem bu çörek otu ve bal karışımı.doktor ümidi kesip tüp bebek dediği halde bu karışımı yiyerek o ay hamile kaldım sonsuz şükürler.denemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Karnima kasigima agri girip girip cikiyo hatta suan sanki gobegime bsy batiyo gibi anlamdim afedersin kabizlik bugun basladi bide 22 snde adet olmam lazim umut var diyosun yani

Kızlar benim son adet tarihim 7 haziran yani geçen hafta saliydi . fakat sadece kahverengi lekelenmelerim oldu bu kahverengi lekelenmelerim 8 gün sürdü.yani düne kadar kahverengi azar azar afedersiniz pedimi doldurmayacak kadardı . normalde çok olurdum ben ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım internette biraz araştırdım yerleşme kanaması implantasyon kanaması üstüne görme filan yazıyordu. Fakat bugünde adetim normale döndu.yani anlıyacagınız 8 gün kahverengi ara ara lekelerim oldu ve bugün adetim normale döndü . acaba diyorum bebek rahime yerleşip dusmus olabilirmi ? Bilgisi olan yardım etsin

Karnima kasigima agri girip girip cikiyo hatta suan sanki gobegime bsy batiyo gibi anlamdim afedersin kabizlik bugun basladi bide 22 snde adet olmam lazim umut var diyosun yani
Hayırlısı canım tabiki adet olana kadar bi ümit var hatta adet olsan da diğer aylar için bi ümit hep her zaman var :) hatta ümidini kestigin anda daha çok ümit varmış ben bunu yaşadım bu ay :)

Zatn hep ole olur olmuyo olmuyo diyosun hic aklinda yokken birden istdgn oluyo sen hamilemisin suan catlatma yontemiylemi kaldin

Zatn hep ole olur olmuyo olmuyo diyosun hic aklinda yokken birden istdgn oluyo sen hamilemisin suan catlatma yontemiylemi kaldin
Evet canım bi aksilik çıkmazsa inş hamileyim ben bile inanamiyorum :) ben 3 ay klomen + çat iğnesi oldum bi sorunum yoktu ama Dr um çok istediğim için hızlandırmak istedi sanırım ama olmadı sonra eşim i gosterdik sperm sayısında sorun çıktı hatta değerleri yukselmezse bu ay ameliyat bile olacaktı ve ben nasılsa eşim de sorun var tedavi olcaz o yüzden olmicak diye bu ay tamamen sildim kafadan hiç ama hiç beklemiyodum ama gerçekten Rabbim in hikmeti bu hafta eşim için kontrole gidecekken ben bebis için gitcem o yüzden takılma kolay değil gerçi bende oyleydim ama gerçekten takmadigin anda Rabbim mucizeyi veriyo

Ayy canm benim ya rabbim kucagina almayi nasip etsin sen catlatma ignesi oldun ya agrilarin nekadar surdu bide hamilelik belirtin ilk ne oldu

Ayy canm benim ya rabbim kucagina almayi nasip etsin sen catlatma ignesi oldun ya agrilarin nekadar surdu bide hamilelik belirtin ilk ne oldu
Amin canım Rabbim sana da isteyen herkese de nasip etsin bana yaşayan herkes diyodu takıntı yapma diye bende sana yaşamış biri olarak diyim önce takıntı yapma benim klomen + çat iğnesi kullandığım süreçler çok fenaydi eşime fln bulaşmaya başlamıştım sinir halı fln hatta eşim bi daha kullanmiyosun o ilaçları olmazsa olmasın dedi :) ben hamilelik belirtisi ne inan bilmiyorum çünkü benim adet agrilarim çok şiddetli olur çoğu zaman acillik olurum şuan yine o ağrıları yaşıyorum yanı hamile modunda değil adet modundayim şuan bile tuvalete gitsem gelecek gibi :) zaten hamileliği de beklemiyodum agrilarim çok arttı oylebi test yapiyim dedim ya günümdu ya bi gün geçmişti dedim bi yapiyim en azından ağrı kesici alırım dedim ama mucizem benimleymis :)

He illa belirti ararsam da benim adet olmadan bi iki gün önce akintim kahverengimsi olurdu o olmadı agrim olduğu için mesela tuvalette zorlardim kendimi gelsin diye hemen akıntı kahverengi gelirdi bi belirtim o oldu sanırım :)

Kızlar merhaba aylardır kk deyim fakat bu grubu yeni buldum. Ben 9 hazirandaovitrelle çatlatma iğnemi oldum. Doktorun tavsiyesine göre ilişkide oldu. Ama bugün iğnenin 6. Günü olmasına rağmen yeni adetim başlayacakmış gibi kasıklarımda ağrım ve batmalarım var. Bu iğnenin etkisi midir? İlk kez ovitrelle kuşlanıyorum. Daha önce pregnly kullanmıştım hiç böyle olmadı. Ne olur yardımcı olun bana düşünmeden edemiyorum.

Kontrollerine gidiyomusun nasil gidiyo gebelik canm kac aylik bndr ayni adet olcam gibi
Daha yeni canım nasipse 5 . haftadayim son adete göre zaten ctesi öğrendim bende sonra bi daha kan verdim iki katına çıkmıştı Dr a ptesi gitcem nasipse hiç gitmedim daha ama çok agrim var belki yarın fln da gidebilirim normal mi onu öğrenirim hiç değilse ağrılar diyorum ya oluyo o yüzden adet olana kadar ümit var dediğim gibi olsan da ümidini kaybetme ne kadarlik evlisin

Ağrılar oluyo canım endişe etme ben çok ağır yaşadım hatta 3 kez kullandım 3 unde de agrim çok fazlaydı sakin erken davranıp test yapma adetini bekle hatta geçmesini bekle çünkü bunyeden bünyeye değişiyor pozitifi de gorebilirsin buda senin umitlendirir benim 11. Günde fln kan da bile göründü idrar da 16. Gunume kadar silik çizgi vardı ama iğne etkisiymis çok geç attim vücuttan o yüzden bekle ağrılarında normal sonuçta vücuda hormon yükleniyor normal den daha fazla yaşanabiliyo skntilar

Acaba bu igne ilaclar pozitif degilde negatif gosterme ihtimali var mi erken gebelik testi yapalirsa bide illa kandami belli oluyo su eczneden alinan gebelik testlerinde belli olmaz mi adet gecede

Acaba bu igne ilaclar pozitif degilde negatif gosterme ihtimali var mi erken gebelik testi yapalirsa bide illa kandami belli oluyo su eczneden alinan gebelik testlerinde belli olmaz mi adet gecede
Negatif gosterme ihtimali sanmıyorum canım pozitif i de şöyle gösterebiliyor iğne hamilelik hormonu yüklediği için vücuda o yüzden etkisini geçene kadar pozitif gösterebiliyor adet geçince normal gebelik testi tabiki gosterir benim günüm du yada bi gün geçmişti idrar da çıktı zaten hem de baya belirgin çıktı

Anladım canım çok sağol, bu iğneyi ilk vurulduğum için bu kadar uzun süren ağrıların ve batmaların sebebi acaba döllenme mi diye düşünüp duruyorum. İğneden 36 saat sonra şiddetli oldu ağrım ama sonra geçti şimdi ise batıyo sadece arada bi hafif adet ağrısı gibi ağrım oluyor. Umut eder oldum bende bu ağrılar sayesinde tutunuyor mu diye. Doktorum 23 haziranı bekle dedi başka çarem yok anlaşılan.

Ne olur banada yardımmm edinnnn!!!!!!

Bende politistik over vardı yumurtalarım yavaş calısıyormus klomen verdi kullandım bitti adetin 3. Gunu baktı alttan haraketlenmiş ve buyumus dedi hemen catlatma iğnesi verdi gecen cumartesi vuruldum progestan glifor ve vıtanım ilacı ıcıyorum suan sizde boyle hamıle kalan oldumu ne olur cevap verin

Cok merak ediyorum ya ayin 22 snde adet olmam lazim 9 10 gun var daha adtime yapsam bugun ckmaz dimi cok merak ediyomm yaaa

İğneden sonra yaşadığını ağrı yumurtlama ağrısıdır çünkü iğne sonrası 24-36 saat sonra çatlama oluyo diye biliyorum belki iğne farkından yasiyosundur bende 3 unde de otrivelle kullandım yaşadım ya o sorunları Hatta daha fazlasını da aslında gerçekten Dr a gitmek te strese sokuyomus insanı bende o ilaçları kullandığım dönem kendimi ilişkiye mecbur hissediyodum ama bu ay hiç umrumda bile olmadı ne zaman oldu onu bile bilmiyorum inş sizlerinde öyle olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…