çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Eşime sperm testi yaptırdık Dr a kalsa daha bi seneyi geçmesi gerekiyo diyolar ben yaptırmak istedim en azından kafam rahat olsun diye ve iyi ki yaptirmisiz sperm sayısı 43 milyon çok iyi ama hareketli sperm %19 yanı dusuk çıktı artı varikosel i çıktı ve ben boşuna iki ay ilaç iğne kullanıp boşuna hormon yuklettim vücuduma şuan biraz daha rahatladım en azından kendimi suçlu gibi hissetmiyorum bi ilaç verdi ona başladı eşim bi daha ki ay yine yaptircaz test eğer yükselme yoksa ameliyat olacak bakalım hayırlısı artık ben Dr u şuan bıraktım Dr um önce eşinin tedavisi dedi inş hayırlı olur eğer eşi görünmeyen varsa bence gorunsun en azından sorun ondaysa boşuna ilaç kullanmamış olursunuz

Gecikme olunca da cok heveslenmistik bosa cikti sperm testini nerede yaptirdinz özelde mi?
Yok canım özele para dayanmaz devlet hastaneleri yapiyo Dr umuz da çok iyiydi gittik sperm testi yaptırmak istiyoruz dedik istek yaptı sonuç dusuk cikinca ultrason istedi varikosel için onu da devlette yaptırdık

Yok canım özele para dayanmaz devlet hastaneleri yapiyo Dr umuz da çok iyiydi gittik sperm testi yaptırmak istiyoruz dedik istek yaptı sonuç dusuk cikinca ultrason istedi varikosel için onu da devlette yaptırdık
Esimde sayi dusuklugu var da doktorlar bir ilac birsey vermiyor ki nasl yukslcek

Esimde sayi dusuklugu var da doktorlar bir ilac birsey vermiyor ki nasl yukslcek
Ankaradayim yım canım ben Sincan da bizim de hareketlilik dusuk çıktı sayı çok iyi ama ileri hareketli dusuk ve varikosel çıktı proxeed diye bi ilaç verdi pahalı biraz 125 e aldım netten eczane de 140 TL baya ise yarıyo dedi ayrıca keçi boynuzu na başladık bakalım ne olacak bi daha ki ay

Bende iki ay once yaptm kciboynuzu icemedi ama simdi icicem diyor bugun yapmaya baslayacagm bende tekrar eger devam etseydi belki de ise yarayacsktı ben klomen catlatma ignesi oldm olmadı esimden kynaklı belki de

Bende iki ay once yaptm kciboynuzu icemedi ama simdi icicem diyor bugun yapmaya baslayacagm bende tekrar eger devam etseydi belki de ise yarayacsktı ben klomen catlatma ignesi oldm olmadı esimden kynaklı belki de
Eşim icmiyo biz normal keçi boynuzu aldık bide tozu var onun tarçın gibi ondan aldık Allah tan benim ki seviyo elinde çerez gibi çıtır çıtır yiyo tozunu da kasikliyo :) aynen onda olabilir problem çünkü bende 3 ay önce ilk gittim bisey yok dedi ama klomen ve iğne verdi olmadı ikinci ay boş geçti ilaçsız geçen ay yine kullandım ve 4-5 tane yumurtam vardı ama yine olmadı hormonlarım da normal dedim eşime sana test yaptıralım iyi ki de yaptirmisim ben bosuna kullanmisim ve 3 ay da nerdeyse 500 TL Dr parasi verdim şimdi Dr um beni çağırmiyo önce eşinin tedavisi diyo

Şuan bende keşke ben ilk gittiğimde Dr a eşim de urolojiye gorunseydi diyorum boşuna zaman kaybı bakalım ne olacak Dr verdiği ilaç baya iyi geliyo dedi kullanıyoruz bakalım hayırlısı artık bi daha ki ay da dusuk çıkarsa varikosel ameliyatı olacak

Benimde oyle kendiliginde catlamisti yumurta mucizelerim beklemedigim ayda geldi hic gerek kalmadan gebe kalirsin insallah canim spermler canli olmasi iyi bisey tatlim hamile kalabilirsin demek hadi insallah
İnşallah canım ya valla hiç zannetmiyorum bu ay ama nasip artk o kadar yumurta varken olmadı şimdi nasıl olur bilmiyorum allah büyük..

Ay inşallah canım valla ne kadar gelişti onu bilmiyorum ama çatlama olmuş dedi öteki ay 10. Günde bakacak.. Bu arada bizim test su sekilde oldu Doktor sabah 5 ve 6 saatleri arasında ilişki olsun dedi sabah duş almadan gelin dedi smear testi yapar gbi ordan bişeyler aldı hemen gidip baktı geldiğinde sınıfı gecin dedi eşime

Kızlarr kist gecikme yaparmı ? Bu ay ilk defa klomen catlatma ignesi oldum adetim 4 gun gecikti kan testi negatif cikti igneden sonra progestan kullandım onlar mi gecikme yapti acaba
Malesef iğneden mi neden bilmiyorum ama ben 2 ay kullandım ikisinde de gecikti ilki 5 gün ikincisi 1 hafta gecikti hatta düzenimi bozdu yani

Benim eşimde de varikosel çıkmıştı. Ameliyat olmuştu aralıkta, ben de ameliyattan sonraki Ağustosta hamile kalmıştım. Belki daha erken kalabilirdim ama düzenli bir ilişkimiz olmamıştı o süreçte. Ama eşi varikosel olup hamile kalanlar da var tabi.

Benimde oyle kendiliginde catlamisti yumurta mucizelerim beklemedigim ayda geldi hic gerek kalmadan gebe kalirsin insallah canim spermler canli olmasi iyi bisey tatlim hamile kalabilirsin demek hadi insallah

Slm. Ne yaptınız cinsiyeti hala öğrenemediniz sanırım. Çok merak ediyorum. İnş hayırlı ve sağlıklı olmak üzere ikiz kız olur. En azından bir tanesi kız olsa inş. Tabi hayırlı ve sağlıklı olsun başta.

28 Nisanda adet olmuştum. Klomen kullandım. 9 Mayısta doktora gittiğimde 19 mm bir yumurta var dedi. Cuma gittiğimde 18 ve 19 iki tane var dedi. Pazartesi günkü yumurtama ne olduğu konusunda birşey söylemedi. ilişkiya Pazar gecesi başlamıştık. Sonra Salı ve Perşembe de oldu. Ama perşembeden pazartesiye kadar bir daha olmadı. C.tesi ve Pazar çatlama belirtisi hissettim, karnımda hafif sancı olmuştu. O ilişkiyi atlamasaydık çok güzel olacaktı. Eşime çaktırmadım klomen kullandığımı,çocuk için uğraştığımı da. İçimden geldiği için birlikte oldum zaten. Eşime de öyle yansıttım. c.tesi pazar olmayınca diyemedim de yumurtalar gidiyor. Deseydim hiç olamayacaktı zaten. Eğer c. tesi günü biri çatladıysa şansım olur mu acaba. Sperm 3 gün canlı kalmışsa perşembe gecesinden c. tesi gecesine kadar şans olur. 4 gün canlı klasa pazara da yetişir. P. tesi ve çarşamba yine denedik sanırım. P. tesi olduğundan çok da emin değilim aslında, not etmeyi unutmuştum. Ama galiba olmuştu, umutsuzdum. Çünkü kendi kendime demiştim pazar gündüz çatladıysa p. tesi gündüz gitmiştir artık, geceye birşey kalmaz diye. ÇArşamba da oldu herhalde. Her neyse işte, bir tek umudum ilk yumurtada. Eğer p. tesi günkü çatlamışsa o zaman iyi olur. Çatlamadıysa nereye gider bilmiyorum ama inş kiste dönüşmemiştir. Doktora sormuştum çatlamış mı diye, bilemiyorum dedi. Kiste dönüşmüşse de adetliyken görünür demişti. Çatlatma iğnesi falan da yapmadım. kiste dönüşür mü acaba? Dönüşse benim bildiğim boyutu daha da büyürdü, çatlamazdı artık, kist olurdu. Yanlış mı biliyorum acaba?

Bizim bakalım ilaç verdi işte ilaca rağmen hareketli sperm sayısı yüksel mezse ameliyat dedi bakalım hayırlısı artık

Bu cuma insallah doktora gidecegiz umarim soyler canim allah razi olsun canim guzel duana insallah amin diyorum rabbim bebek isteyen herkesin duasini kabul etsin insallah tez vakitte saglikli minnaklar nasip etsin saglikla insallah tekrar amin diyorum canim allaha emanet olun

Msj görmeden msj yazmisim canım. Hayırlısı olsun inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…