çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

masalolsunnn canım hep aklımda dualarımdasın, rabbim büyük en güzel en hayırlı zamanda verecek sana da buna inan. Çok iyi anlıyorum seni bak ben hala mutluluğumu tam anlamıyla yaşayamıyorum hadi birşey olursa diye düşünüyorum ailelerimizden başka kimseye söylemedik bile, belirtilerim bitti hiçbirşey hissetmiyorum sadece keseyi gördüm hadi boşsa diye korkuyorum. 1 yıldır meğerse psikolojim alt üst olmuş. Ama Allah büyük herşeyin en hayırlısı olsun diyorum, inşallah en kısa zamanda senin de hamilelik haberlerini alırız, ben de bebeği gördüm diyebilirim inşallah inşallah.

Canım benim çok sağol biliyorum hep dualarda unutumazssin sonuçta aynı şeyleri yaşadık inşallah bende sağlıkli bir şekilde gorumcem o günleri umudum var bu sene olmazsa seneye artk zamni olduğunu biliyorum kendimi çok fazla üzmüyorum.. Sende hep olur olumlu düşün minigine zarar gelmesin hep iyi ol kendine dikkat et inşallah görürsun sağlıklı bir şekilde kucağına alicaksin Allahın izniyle

Canim bu ay doktorun gel dedigi tarihten 3 gün sonra gittim yumurta çok büyümüş 27 mm olmuş biri de 15 mm. Yine iğne yaptık dün . catlamayip kiste dönüşmesinden korkuyorum yaaa (
Ah canım inşallah öyle olmamıştır ama 15 olan iyi en azından biri tutar belki iğne yaptıktan sonra gittin mi baktı mi çatlamış mi diye niye geciktin ki

Selam. Kizlar bende 1 saat oldu ovitrelle catlatma ignesi yaptirali ama doktor bana 1 hafta boyunca iliski onerdi aklima cok takildi hergun iliski olursa tutma ihtimali daha dusuk diye duymustum bilemedim ne yapsam acaba?
Canım bence hiiiic orasını kafama takma. Yap geç bi arkadas var bu sitede hamile ne zaman ilişki oldu dedim her gün yaptık dedi ben herşeyi kafaya takan biri olarak orasini dusunme derim çünkü ben gün aşırı yaosam da her gün yapsam da olmadı çünkü çok düşündüm akışına bırak..

Ah canım inşallah öyle olmamıştır ama 15 olan iyi en azından biri tutar belki iğne yaptıktan sonra gittin mi baktı mi çatlamış mi diye niye geciktin ki
Aslında çok geç değildi 14. Günümde gittim.ama ilaç erken etkisini göstermiş canim. Vardır bir hayır diyorum artık. Pers günü iğne yaptırdık yarın gitmeyi düşünüyorum doktora. İnşallah kist olmamıştır ama sanki iki tarafimda da bisey varmış gibi agriyor

Kafayı oraya yorma kist olmamıştır inşallah geçen ay da korktun olmadı bak aslında normal ben 12 gün gidiyorum 2 gün sonra iğne yapıp ertesi gün ilişki oluyor iki kullandin dimi ilacı kötüye yorma bakalım doktor ne diyecek

Evet canım iki kullandım artı inofolic de kullanmıştım o yüzden çabuk etkisini gösterdi demekki. Kist olmasın diye dua ediyorum su an canim. Yoksa bi kaç ay daha onunla ugrsamk zorunda kalirim

Birakabilirsem birakacam insallah cnm tsk ederim cvp icin

Arkadaslar merhaba ben de 7 senelik evliyim çocuğumuz olmadi malesef.bu ay tedaviye başladık. catlatma ignesi vuruldm yarin 13. Gün doktor hap vermişti bitince test yap dedi bugün hapim bitti ama test icin erken sanki daha yapmayada korkuyorum gerci biraz daha beklesem mi acaba idrarda çıkar mi ki.....

Rabbim en kısa zmanda nasip etsin canım. İki gün daha beklemeni tavsiye ederim çünkü iğneden sonra 15 -16 güne kadar iğne etkisi devam edenler ve testlerde çift çizgiyi goren arkadaşlar oldu .o yüzden bekle derim . ama bu kişiden kişiye değişiyor iğne etkisi daha erken kaybolan da var. Bu arada ne hapı kullandin

Kızlarr kist gecikme yaparmı ? Bu ay ilk defa klomen catlatma ignesi oldum adetim 4 gun gecikti kan testi negatif cikti igneden sonra progestan kullandım onlar mi gecikme yapti acaba

Canım igneye kadar femara igneden sonra duphaston kullandim bir kutu

Kızlar merhaba bugün ovitrellenin 2.günü cok hafif kadık agrım var ama akıntı vs hicbirsey yok acaba yunurta çatlamamş olabilir mi ? ((

Kızlar merhaba bugün ovitrellenin 2.günü cok hafif kadık agrım var ama akıntı vs hicbirsey yok acaba yunurta çatlamamş olabilir mi ? ((
canım bu şekilde etki bekleme kendni kasarsan kötü etkilersin sakın yapma. bende de ne akıntı oldu ne de agrı ama ona ragmen hamile kalmıştım.

Evet canım iki kullandım artı inofolic de kullanmıştım o yüzden çabuk etkisini gösterdi demekki. Kist olmasın diye dua ediyorum su an canim. Yoksa bi kaç ay daha onunla ugrsamk zorunda kalirim
Canım naptin gittin mi doktora. Ben dün gittim benim yumurtlama erken olmuş 13. Gün gittim bu ay hiç ilaç kullanmadim sadece sağda yumurta varmış çatlamış benden smear testi gbi fırçayla birşeyler yaptı yüzlerce canlı sperm var dedi oteli ay bir daha bakicaz dedi

Yok canm gitmedim iğneden sonra bugün 8. Günüm. Uç dört gün önce gogus ağrılarım başladı gelecek büyük ihtimal regl. Hayırlısı artık. Bak ne güzel ilaçsız da gelişiyor yumurta çok iyi bisey bu canim .hayirlisiyla olur inşallah bu ay. Esin test yaptırdı mi. Ben ikna edemiyorum hep erteliyor

Benimde oyle kendiliginde catlamisti yumurta mucizelerim beklemedigim ayda geldi hic gerek kalmadan gebe kalirsin insallah canim spermler canli olmasi iyi bisey tatlim hamile kalabilirsin demek hadi insallah

Bence de bekle canım iki kez kullandım ikisinde de 15-16.günde bile idrar da göründü o yüzden bekle hatta adetini bile bekle bence sonra yap çünkü büyük hayal kırıklığı oluyo iğne etkisi pozitif gosteriyo insan umitleniyo sonrası daha kötü oluyo o yüzden bekle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…