çatlatma iğnesinden 15 gün sonra kan testi 0.378 lütfen konuya hakim olanlar yardımcı olabilirmi

yvzeliha

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2014
6
1
32
Mrb arkadaşlar
Geçen ayın 24 sat. Klomen kullandım daha sonra ayın 6sında çatlatma iğnesi oldum bugün 15 gün oldu dün idrar negatif çıktı. Bugün kanda 0.378. Hamilelik belirtisi olarak. Ateş,bel agrısı,iştahım açıldı ve kasklarımda adet sancısı gıbi sancım var. Normalde adetten 1 2 gün önce başlardı sancım ve adetin ilk 2 günü sürekli ağrırdı. Şimdi ise bayadır sancı var ama ara ara gelip gdiyo sürekli dgl. Adetime de 3 gün var Ne dersiniz. Kan testini erkenmi yaptm,sonuç yükselir mi lütfen yardımcı olun

Merhaba kızlar..bende ayın 8 inde çatlatma iğnesi oldum 2 hafta oldu halen hasta olmadım ama idrar testide negatif.kan testi yaptırmalımıyım sizce?yoksa boşa ümitlenmeyeyim mi :KK43:

merhaba kızlar. ben 12 ağustosda çatlatma iğnesi yaptırdım. adetim 30 ağustosda gelecek. dün akşam dayanamayıp test yaptırdım beta hgc 1,51 cıktı. ama göğüs uçlarım çok acıyor kasık ağrılarım ve deli gibi iiştahım açıldı. sizce hamilemiyim?

X