Çatlatma iğnesi

pandorarotti

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2015
42
8
30
Kızlar femara kullanıyorum ve hastahane imkanım yok yumurtlama günü öncesi çatlatma iğnesi alıp vursam sizce sorun olur mu

Kızlar femara kullanıyorum ve hastahane imkanım yok yumurtlama günü öncesi çatlatma iğnesi alıp vursam sizce sorun olur mu
Bence de yapma bende 13 martta vuruldum ama doktor yaptı tek başına olmaz yumurtanın büyüklüğüne göre yapıyor. Kaçıncı gündesin femaranin ?

Merhaba. Bu ay doktorumla Yumurta takibi yaptık. 24 Martta doktorum 1 adet 18.35 mm boyutunda yumurta gordu. Sadece letu isimli ilaci kullandim, yumurtamin buyumesi icin.
25 martta sabah 11 de catlatma ignesi ovitrelle vuruldum. 4 Nisan da yani igne vurulduktan sonra 10. Gun kan verdim. Beta hcg ( 0.848 ) cikti. Bu değere göre hamile değilim. Henüz regl olmadim. Doktorum 10 Nisan da yeniden kan vermemi soyledi. Bu şekilde bir durun yaşayan, ve hamile kalan var mı? Herkese bu gebelik yolunda kolaylıklar dilerim.

merhaba bende letu + catlatma oldum bende beklemedeyim siz ne yaptiniz

merhaba bende letu + catlatma oldum bende beklemedeyim siz ne yaptiniz
Merhaba canım. Bugün catlatma ignesi vuruldugum günü saymazsak tam 15. Gundeyim. Hamile olan kişilerin vücut ısısı yüksek olur. 36.7 -37 gibi. Benim 36.39 cikti. Açıkçası hic ümitli değilim. Kesin regl olacagim. Akintim başladı. Rengi sari gibi ama sarının koyusu. Bu ay umudum yok. Yarın 16. Gün. Doktorum 10 nisanda kan vermemi soyledi. Yarın kan vereceğim. Allahtan hayirlisi:)

hayirlisi olsun canim. kaset test yaptin mi.

hayirlisi olsun canim. kaset test yaptin mi.
Amin canim. Hayirlisi olsun elbette. Kaset test yapmadim. Ovulasyondan sonraki 12. Gün kan vermistim. Beta 0.249 cikmisti. Hiç kasık ağrım yok. Ama zaten hep böyle olur. Regl ye iki gün kala sarimsi pembe mi kırmızı mı anlamadığım leke gelir, peçete ile silince. 2 gub böyle geçtikten sonra, kasık ağrım baslar ve regl olurum. Allahtan hayirlisi ne diyelim.

amin canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…