Gebeliğe Hazırlık Çatlatma iğnesi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben o hatayı yaptım çok ümitlendim tepe takla düştüm en az 13 cu güne kadar test yapmayın en az

Ben sadece 36. Saat iliski yapabildim. Kizim var 6 yasinda ertesi aksam uyumadida uyumadi esimle ben uyuyakalmisiz onu uyutalim derken ama cokta uzuldm sansim yariya dustu diye. Bi yandanda diyorumki nasipte varsa tek iliskiylede olur. Hepimiz icin hayirlisi olsun.. ama bu karin sancim siskinligim hala gecmedi benim oturup kalkarken falan cok rahatsiz ediyo insallah kist olmamistir yada karinda sivi birikmesi falan

İğne olalı kaç gün oldu canım ilk günler o şikayetler oluyor

Pazatesi gunu oldum igneyi bugun 5.gunum olacak canim. Sen kaçıncı gündesinn. Nasil gidiyor belirti olarak suanda senin

Benim şu saat itibariyle 7. Gün olacak bat 3 mart ama ölücem meraktan belirtilerim kasıklarda ağrı bugün sanki yumurtalığıma yumruk atılıyormuş gibi ağrı baş dönmesi ama maalesef bunlar hep iğneden dolayı birde benim çikolata kistim var tek yumurtayla bakalım başarabilecekmiyiz hepimizin hakkında hayırlısı

Sen iğne gününü de sayıyorsun sanırım ben cuma 16 şubatta oldum iğne mi
Ben 19 unda pazartesi oldum sat 5 subat. Sen 3 gun ondesin benden hadi hayirli sonuclarla insallah gidisata gore haberleselim insallah sevincli haberlerle... bu arada bende eger vucudumu dinlersem bi yerlerin agrisi belirti oluyo mutlaka ama bugun hep disardaydim aklimi dağıttım o zaman insan takmiyor belirti aramiyor ve olmuyor daa... ama gun yaklasikca malesef hep belirti ariyoruz olmayincada yikiliyo insan...

Evet ya insan kendini dinliyor ama bu kadar erken hamilelik belirtisi olamaz zaten ben ilk hamileliğimde adetim geçince anladım ama öncesinde canım turşu istemişti ve burnuma olmadık yerde yemek kokuları geliyordu ikinci hamileliğimde acayip sinirliydim önüme gelenle kavga ediyordum ama tabi onu bir belirti olarak alğılamıyor insan sonra yine adet gecikti ama düşük oldu şimdi bakalım gün sayıyorum şimdilik bir şey yok ama belirti olduğunu insan sonra anlıyor zaten

İnşallah mutlu haberleri veririz birbirimize canım allah dileyen herkese nasip etsin umarım 15 gün durabilirim

Gecmisten tecrubelerime gore 10. Gune kadar silik cizgi cikiyo igne etkisiyle. 10. Gunden sonra tek cikti hep

Var ya bu iğne beni öldürdü canım ne iğneymiş arkadaş mide bulantısı baş dönmesi koku hassaslığı hamileyken bu kadar çekmedim bu eziyete bir de negatif görmeyiz inşallah sanırım bende erkenden bakmaya başlarım 8. Gün ama 4 test alıp koydum bile eve

alemsin valla benim zulada 1 tane var ama aklimda eczane onunden gecerken alirim diye dusundum 2 tane daha bence sali gunu basla sende yapmaya.. ben ilk testimi cuma gunu yapmayi dusunuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…