Gebeliğe Hazırlık Çatlatma iğnesi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba bende bu ay ilk defa iğne vuruldum iğnenin etkisiyle ovilasyon testin hep koyu çıkar 10 günde gidiyormuş etkisi ilişki günlerini kaçırmadıysanız o günlerde çatlamıştır ..
Aa öylemii hala koyu çıkıyor çatlamadı diye korktum ben de hormonu atmadan negatif olmayacak heralde. İlişki günlerini atlamadık saati saatine doktorun önerisine uyduk. Ama kasık ağrım ara ara artıyor normal heralde dimi

Bende iğne olalı 4 gün ara ara batmalar bendede oluyor inş işe yarar hamile kalırız

Bende iğne olalı 4 gün ara ara batmalar bendede oluyor inş işe yarar hamile kalırız
Kızlar iğne vurulali kaçıncı gününüz test yaptiniz mi gelişmeler nasıl
Ya bugün çok garip bir şey oldu. 4 gün oldu iğneyi olalı bugün sabah kahvaltı hazırlıyordum. Birden kasıklarıma bıçak keser gibi acı girdi. Böyle gaz sancısı gibi ama geçmedi hala. Hatta sandalyeye oturamadım afedersiniz vajinaya kadar acısı oldu. Kasıklarım şiş baya ve hala ara ara şiddetleniyor. Uzanınca geçiyor ama ayağa kalktığımda iki büklüm kalıyorum. Gaz sancısına benziyor ama çıkartsamda geçmedi yani sizce nedendir

Agriyi internette çok okudum ama ben yaşamadım Cnm hayırlısı :)

Merhaba Kızlar benim iğne olalı bugün 5. Gün 3 mart bat umarım pozitif sonuç alırız isteyen herkese allah nasip etsin paylaşalım sonuçları

Merhabalar, 5 gün , günde 3 kez klomen kullandım, dün çatlatma iğnesi vuruldum, bakalım sonuç ne olcak.

Selam arkadaşlar, benimde catlatma ignemi olali 4. Günümdeyim. Vuruldugum gunden beri karnimda cok agri, gaz sancisi gibi var iliskide bile baski oldukca dayanamayacak sanciydi.. neden acaba kist falan mi olustu ki acaba. Dünle bugun o dayanilmayacak kadari kalmadi ama yinede tamamen gecmedi. Yasayan var mi boyle bi durum

Hanımlar çatlatma iğnesinden sonra 6. Gün baş dönmesi normal mi başım fıldır fıldır iğneden mi bu
Zannetmiyorum bas donmesi yaptigini hic duymadim ignenin.. hamilelik belirtisi desek o da bukadar erken baslamaz. O normal bi bas donmesi bence merak etme

İlk 3 gün benim de kasık ağrım çok oldu. Yumurta çatladığı içinmiş. Ertesi gün aniden bir gaz sancısı girdi sandalyede pturamayacak durumdaydım ve gaz çıkarsanda geçmiyor. Ertesi gün geçmişti ama normalmiş iğne yapıyormuş. Şuan 8. Günümdeyim o günden beri iyiydim ama bugün biraz kasıklarımda ağrı ve akıntı başladı hayırlısı

Zannetmiyorum bas donmesi yaptigini hic duymadim ignenin.. hamilelik belirtisi desek o da bukadar erken baslamaz. O normal bi bas donmesi bence merak etme

Evet bu kadar erken hamilelik belirtisi olduğunu bende düşünmüyorum acaba ilacın yan etkisi mi dedim şükür geçti oturduğum yerde dönmeye başlamıştı belki de tansiyon oynadı

Bende 3 gün önce kontrol için doktora gittim yumurtalarimda sorun varmi diye tamda takvime göre yumurtlama günümdu doktor yumurtamim 20ml olduğunu söyledi. Ilk defa catlatma iğnesi vurdu biz o akşam ilişki yaşadık tabi sonrasi 2 günde. Igneden bir gün sonra inanılmaz kasik ağrısı ve gaz oldu ve baya akintim geldi. Cok korktum yan etkisimi diye bugün geçti demekki yumurta catlarken sanci yapiyor diye düşündüm.Akınti halen devam.. Bel agrimda cok.Aklima takilan iliski igneden 36 saat sonra oneriliyormus ben o aksamda yasadim nolcakki sanki ne gibi bir zarari olabilir arkadaşlar

Aynen benimde felaket gaz sancisi oldu ve arkasindada ishal oldum ben

Birde arkadaslar doktor bana antibiyotik ve estrofem diye bir ilac yazdi hamile kalmadan önce rahimde enfeksiyon vs varsa temizler dedi genelde herkese veriliyormuş. Estrofemde bebeği rahimdr tutmaya yariyormus ve ostrojen hormon etkisi yapiyormus sizede yazdimi bu ilaçtan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…