çatlatma iğnesi yaptıranlarr ve yaptıracak olanlarr :))

naz1969

NAZ abla olmk istyr..
Kayıtlı Üye
9 Mart 2011
1.470
3
Merhaba arkadaşlar 5 yaşnda bir kızım var kızıma kardeş yapmaya karar verdik ama 2. hala kısmet olmadı 9 ay oldu..3 aydr yumurtlama takibi yaptırıyrm.yumurtalarım hep büyüyo sayısı var ama çatlamyr ya kist oluyor kocamn oluyo...adetle gidiyo bazen gitmiyor...dün ovitree çatlatma iğnesi oldum yumurtam 17-18 iken 36 saat sonra ilişki önerdi doktorum..iğne vurulan arkadşlarr yada vurulcak olanlarr beraber paylaşımlarda bulunalım...

vuruldktn snra yarım saat kadar yatrdılar beni vucudm yandı sızladı iğne küçücük acıtmıyor ama dünden beri çok yoğun ve fazla akıntım var...bugun2.günüm :))

:18::18: henüz mallüm ilişkide olmadı... heyecanlym aslında çokda umudum yok ama hakkımzda hayırlısı olsun diyorum

rabbim hayırlısını versin...geç olsun güç olmasın sağlıklı gebelikler evlatlar nasip etsin...::KK49::KK49::KK49::KK49:

merhaba arkadaşlar 5 yaşnda bir kızım var kızıma kardeş yapmaya karar verdik ama 2. Hala kısmet olmadı 9 ay oldu..3 aydr yumurtlama takibi yaptırıyrm.yumurtalarım hep büyüyo sayısı var ama çatlamyr ya kist oluyor kocamn oluyo...adetle gidiyo bazen gitmiyor...dün ovitree çatlatma iğnesi oldum yumurtam 17-18 iken 36 saat sonra ilişki önerdi doktorum..iğne vurulan arkadşlarr yada vurulcak olanlarr beraber paylaşımlarda bulunalım...

Vuruldktn snra yarım saat kadar yatrdılar beni vucudm yandı sızladı iğne küçücük acıtmıyor ama dünden beri çok yoğun ve fazla akıntım var...bugun2.günüm :))

:18::18: Henüz mallüm ilişkide olmadı... Heyecanlym aslında çokda umudum yok ama hakkımzda hayırlısı olsun diyorum

rabbim hayırlısını versin...geç olsun güç olmasın sağlıklı gebelikler evlatlar nasip etsin...::KK49::KK49::KK49::KK49:

meraba canım .. Bende 2 yıllık evliyim ve hiç çocuğum yok bizde bu ay aşılama yapcaz bakalım inş. Tutar ilkinde klomen tablet kullanıyorum ben yarında kontrolüm var bakalım ne alemde bizim yumoşlar...:))

meraba canım .. Bende 2 yıllık evliyim ve hiç çocuğum yok bizde bu ay aşılama yapcaz bakalım inş. Tutar ilkinde klomen tablet kullanıyorum ben yarında kontrolüm var bakalım ne alemde bizim yumoşlar...:))

hadi cnm inşallah tutar hakknda hayırlısı olsn..bende büyüme ve olgunlaşma var ilaç hiç kullnmdm ilaçlı gibi uyarılı dedi..ilk defa iğne oldum bilmyrm hakkımzda hayrlısı olsn..

hadi cnm inşallah tutar hakknda hayırlısı olsn..bende büyüme ve olgunlaşma var ilaç hiç kullnmdm ilaçlı gibi uyarılı dedi..ilk defa iğne oldum bilmyrm hakkımzda hayrlısı olsn..

buarada çooookkkkk heyecanlıyım inş.inş. Sonu çoookkkk güzel olur bu tedavilerimizin... Amin...

canım rabbim hakkında hayırlıysa versin..geç olsun güç olmasın sakın kendni kesinlkle kalcksn diye şartlama üzülmeni istemem...şuan benm umudum çok yok aslnda istyrm ama olmazsa çok üzülyrm toparlanamyrm o nedenle... hayırlısysa olsn diye dua et cnm bnmm...oolursaa süprizzz olsn daha çok sevinirizz bnde öle ypyrm ::KK49::KK49:

canım rabbim hakkında hayırlıysa versin..geç olsun güç olmasın sakın kendni kesinlkle kalcksn diye şartlama üzülmeni istemem...şuan benm umudum çok yok aslnda istyrm ama olmazsa çok üzülyrm toparlanamyrm o nedenle... hayırlısysa olsn diye dua et cnm bnmm...oolursaa süprizzz olsn daha çok sevinirizz bnde öle ypyrm ::KK49::KK49:

YAA BİLİYORUM DA ELİMDE DEĞİL Kİ ÇOK İSTİYORUM ÇOOKKKK :18::18::18::18::18::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

YAA BİLİYORUM DA ELİMDE DEĞİL Kİ ÇOK İSTİYORUM ÇOOKKKK :18::18::18::18::18::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

seni anlyrm bnde aylar öncesnde böleydm uykularm kaçardı :)) heray bu ay hamişim derdim ama demeyle olmuyrmş..oluruna bırkmzsam dooktrm hamile kalamycğmı söledi önceeki ay çok mide bulntsı yaşadm kusdm ve böle bi gebelk olursa nasl günlern geçecğni düşndm ...snra hayrlısı olsn sağlklı gebelk olsn nezmn olursa olsn demeye karar verdm..ilk defa bu ay bukdr rahatm o nednle seni anlyrm beklemek zor...günler geçmiyo..ama rabbimn en çok sevdgi kullrı sabredenlermiş.

seni anlyrm bnde aylar öncesnde böleydm uykularm kaçardı :)) heray bu ay hamişim derdim ama demeyle olmuyrmş..oluruna bırkmzsam dooktrm hamile kalamycğmı söledi önceeki ay çok mide bulntsı yaşadm kusdm ve böle bi gebelk olursa nasl günlern geçecğni düşndm ...snra hayrlısı olsn sağlklı gebelk olsn nezmn olursa olsn demeye karar verdm..ilk defa bu ay bukdr rahatm o nednle seni anlyrm beklemek zor...günler geçmiyo..ama rabbimn en çok sevdgi kullrı sabredenlermiş.

canım benim yapım zaten çok sabırsızdır .. Ne diyim ki rabbim sabır etmeyi öğretsin bana inş... Aminn...

nazımmmm kuzummm:KK16::KK16::KK16::KK16: hadı bakalım hayırlı olsun catlatma ığnen bende bu ay bılıyosun hayatımın ılk bebek ığnesını vuruldum yumurtalarım coğalsın dıye ınşallah bu iğneler uğurlu gelır vesıle olur:KK49::KK49::KK49:

nazımmmm kuzummm:KK16::KK16::KK16::KK16: hadı bakalım hayırlı olsun catlatma ığnen bende bu ay bılıyosun hayatımın ılk bebek ığnesını vuruldum yumurtalarım coğalsın dıye ınşallah bu iğneler uğurlu gelır vesıle olur:KK49::KK49::KK49:

bebeğimmm benimm iğnelii bebelerimz gelsin evett hayırlısıylaa hissdeyrm bu ay olmasada rabbim en kısa zamanda bizede müjdeli hberler vermyi nasip edecek :nazar:

kızlarr yaa cidden klomen kullanan o kdr kişi tanyrmm hani iğne vurulan bi benmiym yaaa kimse yok mu :KK43:(

X