Çatlatma iğnesi ve letu

kehribargz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2023
23
2
27
Kızlar 2 ağustosta çatlatma iğnesi oldum öncesinde 5 gün sabah akşam letu kullandım. 13. gün test yaptım negatif çıktı. Bugün 15. gün hala adet olamadım ama kasıklarımda adet sancısı var sizce pozitif olabilir mi?? PKO da var..

Hamile misin canım şuan Bende ilk letu kullandım 5 qün sonra 29 unda çatlatma iqnesi kullandım kasıklrım çok aqrıyor akıntım da qeliyor beklemedyim inş nasip olur bebişlerimizi alırız kucaklarımıza

Bende öyle letu kullandım 8. Gündeyim sizde belirtiler var mı
Canım ben hamileyim şuan 29 unda çatlatma iqnesi wuruldm aradn bi kaç qün qeçti merak işte test denedm ewde baktm biri slik çizqi çıktı inamadım ama işte içime doğdu qece hemen hastaneye qittm acile 22.12 değerim çıktı doktor pozitif dedi yarında inş qidip ultrasonda bakılcm Buda testimin resmî canım

Eklentiler

• 094F0F05-A3E7-4F4E-9A9D-C1DA0306C25E.jpeg
    103,9 KB · Görüntüleme: 69
Sağlıcakla kucağınıza alın inşallah tam olarak nasıl belirtiler vardı benim karnım sancıyo adet olacakmışım gibi

Maalesef kimyasal gebelik oluştu bu ay tekrar deneyeceğim klomene döndü doktorum inşallah Rabbim isteyen kimsenin kucağını boş koymasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…