Çatlatma İğnesi Sonrası

birisi111

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2022
587
164
Kızlar merhaba Cuma günü akşam ovitrelle vuruldum pazar günü sabah değerlendirdik doktorumun dediği gibi.Okuyorum herkeste kasık ağrısı göğüs hassasiyeti vb oluyo ama bende sadece ara ara akıntı cumartesi sabah ve bugün sabah ek olarak beyaz akıntı ve bel ağrısı var neden acaba veya normal bi durum mu ?

Bu yazdıklarınızın hepsi iğnenin etkisinden diye biliyorum. Herkeste aynı etki olmaz herkesin belirtileri farklıdır. Bende de mesela hiç gögüs hassasiyeti, akıntı vs olmadı.
İkinci defa bu iğneyi kullandım ilkinde aşırı gaz problemim vardı normal dışıydı zaten iğne etkisi geçince bu sorun da kalmadı. Bu ay vuruldugumda da biraz gaz durumu oldu ama ilki kadar değil başka bir belirtim yok sayılır ufak tefek kasık hareketlenmeleri haricinde

Hmm anladım teşekkür ederim ya kasık ağrısı falan olmayınca acaba normal değil mi diye düşündüm

Hmm anladım teşekkür ederim ya kasık ağrısı falan olmayınca acaba normal değil mi diye düşündüm
Bünyesel farklılıklar. Belirtisiz olupta hamile kalanları, belirti olupta hamile kalan da kalmayanları da okudum bu formda. Beklemek gerekiyor bu süreçte

birşey sorucam bilgisi olan varsa lütfen yazabilir mi iğnenin 9. günü erken gebelik testi yaptım negatif cıktı pozitife döner mi

birşey sorucam bilgisi olan varsa lütfen yazabilir mi iğnenin 9. günü erken gebelik testi yaptım negatif cıktı pozitife döner mi
Evet canım genelde 9-10 günde iğne etkisi geçer ve testler negatif çıkar 2-3 gün sonra testi tekrarla inşallah pozitife döner

Evet canım genelde 9-10 günde iğne etkisi geçer ve testler negatif çıkar 2-3 gün sonra testi tekrarla inşallah pozitife döner
yaaa canımsınnnn inşaaalaaah Allahımmm büyükkk sana kastamonudan hediye göndericeemmm :) eğerrrr pozitfe döenrsem moral verdin tesekkur ederimm

yaaa canımsınnnn inşaaalaaah Allahımmm büyükkk sana kastamonudan hediye göndericeemmm :) eğerrrr pozitfe döenrsem moral verdin tesekkur ederimm
Canım benim hepimiz evlat sahibi olmak için uğraşıyoruz Allah hepimize sağlıklı evlat nasip etsin ne zaman iğne oldun ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…