Çatlatma iğnesi sonrası

Sedakaya

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2022
14
2
29
20 Ağustos da çatlatma iğnesi vurundum ilk zamanlar çok kasık ağrım oldu ve o gundn beri aşırı akıntım var ilk zamnlar sariydi şuan beyaz oldu ve hiç durmuyr dunde sanki gaz sancısı gibi bı sancı oldu karnımın üzerine yatamıyorum bunun sebebi ne acaba aynı şeyi yaşıyan var mi

20 Ağustos da çatlatma iğnesi vurundum ilk zamanlar çok kasık ağrım oldu ve o gundn beri aşırı akıntım var ilk zamnlar sariydi şuan beyaz oldu ve hiç durmuyr dunde sanki gaz sancısı gibi bı sancı oldu karnımın üzerine yatamıyorum bunun sebebi ne acaba aynı şeyi yaşıyan var mi
Merhaba, bende 30 Ağustos da vuruldum Ovitrelle. Bugün 8. Günün. Dün e kadar sol tarafım yoğunlukta kasık ağrısı yaşıyordum. Bugün sabahtan beri ağrı geçti. Göğüslerim de herhangi bir hassasiyet olmadı hiç. Sadece yoğun gaz ve kasık ağrısı yaşadım. Bugün erken gebelik testi yaptım çift çizgi. Ama erken ve iğne etkisi olduğunu düşünüyorum şuan ve ümitlenmek istemiyorum. Hakkımız da hayırlısı olsun dilerim 🙏🏼

Merhaba, bende 30 Ağustos da vuruldum Ovitrelle. Bugün 8. Günün. Dün e kadar sol tarafım yoğunlukta kasık ağrısı yaşıyordum. Bugün sabahtan beri ağrı geçti. Göğüslerim de herhangi bir hassasiyet olmadı hiç. Sadece yoğun gaz ve kasık ağrısı yaşadım. Bugün erken gebelik testi yaptım çift çizgi. Ama erken ve iğne etkisi olduğunu düşünüyorum şuan ve ümitlenmek istemiyorum. Hakkımız da hayırlısı olsun dilerim 🙏🏼
Benimde ignenin 5. Günü benimde kasik ağrım var.. cok heyecanliyim ama erken test yapmak istemiyorum 15. Gunu bekleyeceğim insallah pozitif sonuclar alırız 🤩

Merhaba arkadaşlar,

3 yıllık evliyim, 2 sefer tüp bebek denemem olumsuz sonuçlandı. İkinci tüp bebek denemesinde tutundu fakat 8 haftalıkken kalp atışı alamadım kürtaj ile alındı. Sonrasında Klomen + Ovitrelle kullandım, tekrar bir gebelik oluştu ama yine aynı 8 hafta içinde kalp atışı duymaya gittiğim de aynı gün alındı. Yaptırdığım test ile kan pıhtılaşması olduğunu öğrendim ve bebeklerimi bundan sebep kaybettiğim söylendi. Yaklaşık 3 ay ara vermiştim. Yeniden denedim. Klomen + Ovitrelle ile bu 3. Gebeliğim. Bugün de Ovitrelle sonrası 8. Günüm. Sadece yoğun kasıklarım da baskı hissediyorum. Başka bir belirti yok. Sizce var mı ? ☺️
Sizcee? Bugün 10. Günüm, önceki erken gebelik testiydi. Bugün normal test ile yapmayı düşünüyorum. Emeklerimiz karşılık bulsun inşallah 😇🤲🏼

Eklentiler

• IMG_20220906_144001.jpg
    IMG_20220906_144001.jpg
    26,6 KB · Görüntüleme: 48
X