Çatlatma iğnesi ile ilgili

Aglayangelincicegi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2022
288
117
25
Hayırlı günler hanımlar. 19 Eylül çatlatma iğnesi vuruldum 6 yumurtam gelişti 14-15-20-20-21-22 cm . Bugün 10. Gün Ama dünden beri kahverengi akıntım var kan gibi ama kırmızı değil. Bu ay da olmadı sanırım çok üzgünüm. Daha adetime 8 gün var normalde

Umudunu yitirme belki yerlesme kanamasidir insaAllah oyledir.

Hiç belli olmaz canım bak yumurta sayın fazla şans yüksek umudunu yitirme adet başlamadığı sürece bir Ümit vardır bende çatlama iğnesiyle hamile kaldım hemde hiç ümidim yoktu

Merhaba , eşimle 1 yıldır korunmadan ilişkiye girmemize rağmen ovülasyon dikkate almadan hamilelik yasamadım. Doktora gittiğimde 2,5 cm çikolata kistim oldugunu ogrendım. sağ yumurtalıgım civarındaymıs kist. adetimin 3. gününden itibaren 4 Gün boyunca ilac kullandım yumurtalarımın büyümesi için. 11. gün tekrar doktora gittigimde 11mm büyümüs bir yumurtam vardı. 1 gün sonra catlatma ignesi yapıldı. bugun 5.gün. bu sekilde bir tedavi ile hamile kalanlar var mı ? yani ne durumdayım hic bilmiyorum. cok mu kötü bir tablo var karsımda onu da bilmiyorum..

Merhabalar öncelikle Rabbimden umut kesilmez deyip içimizi ferah tutalım kuzenimde de çikolata kisti vardı o hangi tedavi yöntemini kullandı tam olarak bilmiyorum ama çikolata kisti varken hamile kaldı maşallah oğlu şu an 5 yaşında ,sezeryan doğum oldu ve doğum sırasında kistini de temizlediler yani çikolata kisti gebeliğe engel değil siz ne durumdasiniz şu an ,inşallah pozitifi yakalamissinizdir

Merhaba kuzeniniz nasıl bir yol izlemiş sorma şansınız var mı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…