çatlatma iğnesi ile hamile kalanlar yazsın lütfen

AYIGIT

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
423
12
merhaba kızlar,

6 aydır bebek için uğraşıyoruz malesef henüz olmadı. bu ay klomen+çatlatma iğnesi+pregesteron ile yola devam kararı aldık. diğer çatlatma iğnesi için açılan başlıklara bakıyorum yorum yazanların çoğu tedavi sürecindeki arkadaşlarımız. ben bu yöntemle hamile kalan arkadaşlardan yorum almak istiyorum. hem bilgi olur hemde gerçekten işe yararlılığını öğrenmiş oluruz. bu arada iğneyi 7sinde akşam 9 da vurundum. ilişki 8inde akşam 11 gibi oldu ve öncesinde yani 6 sında bi ilişikimi daha olmuştu hepsi bu tutma ihtimali varmı bilmiyorum. eşimin işi dolayısı ile başka ilişki olmadı. artık takdir allahın kısmetimide varsa olur. sizdende bu konuda yorum bekliyorum. lütfen beni ve benim gibileri aydınlatın

merhaba kızlar,

6 aydır bebek için uğraşıyoruz malesef henüz olmadı. bu ay klomen+çatlatma iğnesi+pregesteron ile yola devam kararı aldık. diğer çatlatma iğnesi için açılan başlıklara bakıyorum yorum yazanların çoğu tedavi sürecindeki arkadaşlarımız. ben bu yöntemle hamile kalan arkadaşlardan yorum almak istiyorum. hem bilgi olur hemde gerçekten işe yararlılığını öğrenmiş oluruz. bu arada iğneyi 7sinde akşam 9 da vurundum. ilişki 8inde akşam 11 gibi oldu ve öncesinde yani 6 sında bi ilişikimi daha olmuştu hepsi bu tutma ihtimali varmı bilmiyorum. eşimin işi dolayısı ile başka ilişki olmadı. artık takdir allahın kısmetimide varsa olur. sizdende bu konuda yorum bekliyorum. lütfen beni ve benim gibileri aydınlatın

Merhaba canim ben gecen sene yumurta gelistirci igne ve catlatma ignesiyle ikiz hamile kaldim malesef 20 haftalikken bebeklerimi erken dogumla kaybettim bu ay klomen + catlatma ignesi kullandim ve bekliorum ins hayirlisiyla saglikla tutar umudunu hic yitirme ben bes senelik evliyim ve dort senedir bu ugras icindeyim rabbim butun evlat hasreti cekenlere hayirlisiyla saglikla imanli evlatlar nasip etsin

çok üzgünüm kızlar adet oldum... :KK43:(( 22sinde gelmesi gerekn adet 24 ünde geldi ve çok yoğun birşekilde devam ediyor. Bunada şükür en azından kist vs. Olmadı. Nediyim. Kısmet tedaviye devam etmeme kararı aldım ben kastıkça olmuyo. Ramaznı atlatalım sonra bakıcaz artık. Mübarek ayda oluverir bellimi olur :) inşllh güzel haberileri alırız sizden

merhaba canim ben gecen sene yumurta gelistirci igne ve catlatma ignesiyle ikiz hamile kaldim malesef 20 haftalikken bebeklerimi erken dogumla kaybettim bu ay klomen + catlatma ignesi kullandim ve bekliorum ins hayirlisiyla saglikla tutar umudunu hic yitirme ben bes senelik evliyim ve dort senedir bu ugras icindeyim rabbim butun evlat hasreti cekenlere hayirlisiyla saglikla imanli evlatlar nasip etsin

amin canım inşşl tutar yine. En azından kötü sonuçlansada bir kez hamile kalmışsın. Ben hiç kalmadım ona stres yapıyorum. Gerekli testler yapıldı sorun görünmüyor. Bi eşime sperm testi yaptıramadım. Birde rahim filmi çekinmedim. Dr 1 yıl olmadan bi işlem yapmayalım dedi daha çok yenisin dedi. Bekliyorum. Kısmet demekten başka çarem yok.

ben mayıs 26 da adet gördüm.8 haziranda çatlatma iğnesi oldum.bugün de gebe olduğumu öğrendim.inş senin de olur...

hayırlı olsun burada yazmamışım demin:KK17: Inşşlh bu ay ilaçsız iğnesiz bende hamile kalırım. Iğnenin etkisi iki ay devam ediyormuş diyolar

ben 7 haziran perşembe günü doktora gittim.o gün gece 11 de ilişki, cuma günü sabah 11 de iğne oldum, cumratesi pazar gece 11 de ilişki dedi uyguladım oldu.merak etme senin deolur canım dsterese gerek yok. doktoruna sor ilişki saatlerini

ben 7 haziran perşembe günü doktora gittim.o gün gece 11 de ilişki, cuma günü sabah 11 de iğne oldum, cumratesi pazar gece 11 de ilişki dedi uyguladım oldu.merak etme senin deolur canım dsterese gerek yok. doktoruna sor ilişki saatlerini

stres olmadan olmuyo kısmet ya ne diyim :KK43:

X