Çatlatma iğnesi 3.deneme

Benim üçüncü denemem 8.gundeyim test yapsam çıkar mı bı bilgin var mı bende tek belirti bile yok
Test yapma 12 gun geçmesi gerekiyor iğneden kaynaklı bthcg yükseliyor çünkü iğnede etkisnj kiminde 15 gün kiminde en bur hafta on gün gösterebilir o yüzden biraz dağa bekle rabbim hayırlısıyla nasip etsin inş

Benim üçüncü denemem 8.gundeyim test yapsam çıkar mı bı bilgin var mı bende tek belirti bile
İğne etkisiyle pozitif cikar şu an
İğnenin etkisi ortalama 12-13 gün sonra tamamen kayboluyor
Biraz daha sabredin inşallah pozitif olur

İğne etkisiyle pozitif cikar şu an
İğnenin etkisi ortalama 12-13 gün sonra tamamen kayboluyor
Biraz daha sabredin inşallah pozitif olur
İğneyi vurduktan sonra çatlama belirtisi olması gerekmiyor mu bende ne ağrı ne çatlaması akıntısı olmadı bu normalmi

İğneyi vurduktan sonra çatlama belirtisi olması gerekmiyor mu bende ne ağrı ne çatlaması akıntısı olmadı bu normalmi
Ben 3 defa kullandım hiçbirinde catlama belirtisi yaşamadım
Sadece ilaca bağlı birden fazla yumurta geliştiği için yumurtaliklarda baskı hissetmiştim

Doktor bana 6 deneme şansı var dedi sen dördüncü denemeyi yapacak misin

Ben 3 defa kullandım hiçbirinde catlama belirtisi yaşamadım
Sadece ilaca bağlı birden fazla yumurta geliştiği için yumurtaliklarda baskı hissetmiştim
Doktor bana 6 deneme şansı var dedi sen dördüncü denemeyi yapacak misin

Çatlama belirtisi değil de kasikta ağrı olmuştu

Ben çatlatma iğnesinin ilk denemesin de hamile kaldım ama bebeğin kalbi durduğu için kürtaj olalı 1 ay oldu herşeyin hayırlısını istemek lazım Allah hepimizin yardcımcısı olsun
Hala hamile kalamadınız mı acaba

Daha önce de çatlatma iğnesi ile mi hamile kaldınız?bir de kürtaj sonrası hemen mi yaptırdınız iğneyi?
Evet femara +fostimon iğne kullanmıştım onda çatlatma iğnesi oldum (ama ondan önce histeroskopi ve rahim filmi ) sonra da kürtajdan 1 ay sonra denedim iğneyi bu ikinci deneyimin kürtajdan sonra

Hikayemiz çok benzer bende hsg çekildiğim ay hamile kaldım, bir kaç ay kendim denemek istemiştim nasip oldu çok şükür bebeğiniz doğdumu kaç haftalıksınız ?

Evet femara +fostimon iğne kullanmıştım onda çatlatma iğnesi oldum (ama ondan önce histeroskopi ve rahim filmi ) sonra da kürtajdan 1 ay sonra denedim iğneyi bu ikinci deneyimin kürtajdan sonra
Rabbim tez zaman da hayırlı bir evlat nasip etsin inşaallah Allah kimsenin kucağını boş çıkarmasın

Siz ne zaman adet oldunuz ?42 gün oldu ben hala adet olmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…