Çatlatma iğnesi 3.deneme

C4d

Dua dua dua
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2022
418
81
29
Çatlatma iğnesi 2 kere oldum olmadı üçüncü denemem 3.deneme de hamile kalan var mı

Bende çatlama iğnesi femara kullandım ama bir türlü hamile kalamadim tedaviyi bıraktığım ay hamile kaldım oğluma sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi çok şükür şimdi ikinciyi istiyoruz ama olmuyor. İki ay önce bir dış gebeliğim oldu rabbim kimsenin kucağına boş bırakmasın insallah

Kaç defa kullandin

Kaç defa kullandin
Beş yada altı kere kullandım arada rahim filmide çektirdim ama nasip olmadı sonra doktorum birkaç ay daha deneyip aşılama veya tüp bebeğe geçelim dedi bende bir kac ay daha denemek istemedim tedaviyi bıraktım tüp bebek yaptircaktim o ay hamile kaldim

Ben çatlatma iğnesinin ilk denemesin de hamile kaldım ama bebeğin kalbi durduğu için kürtaj olalı 1 ay oldu herşeyin hayırlısını istemek lazım Allah hepimizin yardcımcısı olsun

Ben çatlatma iğnesinin ilk denemesin de hamile kaldım ama bebeğin kalbi durduğu için kürtaj olalı 1 ay oldu herşeyin hayırlısını istemek lazım Allah hepimizin yardcımcısı olsun
Gebelik belirtilerin nelerdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…