Çatlatma İğnesi 2.deneme ile hamile kalanlar

btlc

Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2022
168
57
30
Merhabalar,ilk denemem tutmadı yumurtam çatladı fakat döllenme olmadı (otriville+klomen kullandım) tedaviye devam edip 2.kez çatlatma iğnesi olacağım.2.denemede hamile kalanlar tecrübelerini paylaşabilir mi ? Ya da art Arda çatlatma iğnesi olmanın sakıncaları var mı ? Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Merhabalar,ilk denemem tutmadı yumurtam çatladı fakat döllenme olmadı (otriville+klomen kullandım) tedaviye devam edip 2.kez çatlatma iğnesi olacağım.2.denemede hamile kalanlar tecrübelerini paylaşabilir mi ? Ya da art Arda çatlatma iğnesi olmanın sakıncaları var mı ? Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Merhabalar bende çarşamba günü çatlatma iğnesi yaptırdım şuan eşimle günleri değerlendiriyoruz.önceki ay ilk denememdi döllenme oluştu fakat değer düşmeye başladı ve adet oldum 4 gün geçikmeyle.sizin doktorunuz neler önerdi acaba paylaşabilimisiniz?

başka hobilerle ilgilenin hamilelik durumunu düşünmeyin hiç insanın elinde değil tabii ama durup düşünmemek gerek

Merhabalar bende çarşamba günü çatlatma iğnesi yaptırdım şuan eşimle günleri değerlendiriyoruz.önceki ay ilk denememdi döllenme oluştu fakat değer düşmeye başladı ve adet oldum 4 gün geçikmeyle.sizin doktorunuz neler önerdi acaba paylaşabilimisiniz?
Henüz görüşmeye gitmedim cumartesi gideceğim.Klomen ve otriville mi kullandınız ?

Benim de ikinci denemem olacak. Gonal f ve letu kullandım bu gece çatlatma iğnesi yapacam aşılama mı yapsak yoksa doğal yolla devam mı etsek bilmiyoruz

Benim de ikinci denemem olacak. Gonal f ve letu kullandım bu gece çatlatma iğnesi yapacam aşılama mı yapsak yoksa doğal yolla devam mı etsek bilmiyoruz
Merhaba sevgili balkalp doktor çatlatma iğnrsinden sonra tutunması için ilaç vs önerdimi size acaba

Merhaba benim 3 denememde tuttu inşallah sizinde tutmuştur, doktora ne zaman gitmeliyim kafa karışık 1 Aralik'ta catlatma iğne oldum

Aynı şeyi merak ediyorum 17 aralıkta çatlatma iğnesi oldum 1 ocakta test yaptım silik çıktı çok ümitlendim kan testi verdim 2.14 çıktı doktorum negatif ama bu yükselebileceğini Bi değer başımıza geldi daha önce dedi dahada ümitlendim ama o gece adet oldum tutmadı malesef şimdi aletimin 4.günü tekrar yumurta büyütme iğnesine başlıyorum tutan kadınlardan biraz öneri istiyorum şunu şöyle yaparsanız daha iyi denilebilecek şeyler

Elinde fazladan ovitrelle iğnesi olan var mı acaba görenler özelden ya da buradan yazarsa sevinirim

Merabalar durumunuz nedir merak ettim ben 3.denememde oğluma kavuştum inşallah herkese nasip olur aklınıza takılan birsey varsa sorabilirsiniz

Merabalar durumunuz nedir merak ettim ben 3.denememde oğluma kavuştum inşallah herkese nasip olur aklınıza takılan birsey varsa sorabilirsiniz
Merhaba 2.denemem de başarısız oldu doktor rahim filmi istedi çektirdim temiz çıktı şükür.Eşimin sperm değerleri çok çok düşük en alt seviyelerde çıktı galiba bu sebepten dolayı olamadı.Şimdi onun değerlerini yükseltmek için çabalıyoruz 🙂

Merhaba 2.denemem de başarısız oldu doktor rahim filmi istedi çektirdim temiz çıktı şükür.Eşimin sperm değerleri çok çok düşük en alt seviyelerde çıktı galiba bu sebepten dolayı olamadı.Şimdi onun değerlerini yükseltmek için çabalıyoruz 🙂
İnşallah yükselir geçmiş olsun

Bende 20 Ocak çatlatma iğnesi oldum, letu kullanmıştım 2.denemedeyim ama aralarda kist oldu bi kaç ay doğum kontrol hapı kullandım. 2,3,4,5 inci günler çok şiddetli bel ağrılarım oldu bugün biraz hafifledi ama kasıklarımda ara ara hassasiyet devam ediyor inşallah hayırlı güzel sonuçlar alırız 🌸

Kızlar merhaba ben ayın 21 inde catlatma ignesi oldum daha öncesinde doktorum bana letu , combinol ve glifor vermişti bunları kullandım eşimin degerlerinede bakıldı (daha önce 2 ay klomen kullanmıştım tutmamisti) onada sperm kalitesini ve hızlı ileri sayısını artırmak için vitamin verildi . Cok şükür bu ay tuttu size vereceğim tavsiyeler ; kafanızı dağıtmaya çalışın başka şeylerle meşgul olun mesela ben akşamları film izleyen biri değildim her gece kafam dağılsın diye özellikle komik filmler izliyordum başka şeylerle uğraşıyorum ve beklentilere girmedim. Üstelik hiçbir belirtimde yoktu. Catlatma ignesinden hemen sonra biraz ağrım oldu ondan sonra ne ağrı hissettim ne göğsümde hassaslık vardı hiçbir şey hissetmedim. 13.gun dayanamadım betahcg testi yaptım 44 çıktı inanamadım değerim düşer diye 2 gün sonra tekrarladı 118 çıktı .suan 3 haftalık daha yeni göğsümün üç kısmı ağrıyor ve adet olacakmışım gibi ağrılarım var umarım size yardımcı olmuşumdur. :) en önemli şey düşünmemeye çalışmak ve mutlu olmak . Ve tabikisi eşinizin değerlerine cok önemli

X