Çatlatma iğnesi 14. Gün Kuruma Çizgisi Mi?

Patile34

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2022
189
66
29
Kızlar selamlar. 1 yıldır bebek istiyoruz bu 2. Klomen denemem ilkinde kimyasal gebelik oldu. Bugün çatlatma iğnesi 14. Gün sabah ilk idrarla test yaptım 10 dk sonra baktığımda bir şey göremedim yatıp uyudum sinirden. 2 saat sonra kalktığımda silik bir şey gördüm. Erken gebelik testinde kuruma çizgisi oluyor mu? Veya böyle durum yaşayıp hamile kalan oldu mu. Adetim 12 Temmuz 2 gün kaldı ama gecene kadar test yapmak istemiyorum tekrar 😕 bu durumu yaşayan var mı?

Eklentiler

• IMG_5820.jpeg
    IMG_5820.jpeg
    58,3 KB · Görüntüleme: 209
  • IMG_5821.jpeg
    IMG_5821.jpeg
    39,1 KB · Görüntüleme: 201
Kuruma çizgisi. Zaten 2 saat sonra görülen çizginin hiç bir hükmü yok maalesef

Kuruma çizgisi. Zaten 2 saat sonra görülen çizginin hiç bir hükmü yok maalesef
Evet eşim ben uyanmadan önce bi bakmış yarım saat sonra sanırım ortalama testten sonra, bende gördüm diyor ama bilemiyorum tabi benim için de durum negatif 😕 belki tecrübesi olanlar vardır

Evet eşim ben uyanmadan önce bi bakmış yarım saat sonra sanırım ortalama testten sonra, bende gördüm diyor ama bilemiyorum tabi benim için de durum negatif 😕 belki tecrübesi olanlar vardır
İçinizde kuşku varsa yarın ilk idrarla yenileyin

Kızlar selamlar. 1 yıldır bebek istiyoruz bu 2. Klomen denemem ilkinde kimyasal gebelik oldu. Bugün çatlatma iğnesi 14. Gün sabah ilk idrarla test yaptım 10 dk sonra baktığımda bir şey göremedim yatıp uyudum sinirden. 2 saat sonra kalktığımda silik bir şey gördüm. Erken gebelik testinde kuruma çizgisi oluyor mu? Veya böyle durum yaşayıp hamile kalan oldu mu. Adetim 12 Temmuz 2 gün kaldı ama gecene kadar test yapmak istemiyorum tekrar 😕 bu durumu yaşayan var mı?
Sonuç ne canım hamilemisin

Sonucun ne oldu hamilemisin benim test de 14.günüm bugün seninkinden biraz daha silik çıktı ama regl olacakmışım gibi hissediyorum çünkü kasıklarım çok ağrıyor 4 gündür özellikle sabahları

Selam canim benimde bugun 14. Günüm test yapmadım henuz senin bekirtilerin varmiydi varsa nelerdi acaba

X