Çatlatma iğnesi 14.gun çıkan silik çizgi?

ecenurs

Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2022
18
2
30
Merhabalar çatlatma iğnesi vurulduğum gün dahil 14. günümde böyle silik çizgi çıktı ve adet günüm. İğne etkisi mıdır hala bugün kan testi vericem

Eklentiler

• IMG_20230428_074543.jpg
    56,5 KB · Görüntüleme: 790
Merhabalar çatlatma iğnesi vurulduğum gün dahil 14. günümde böyle silik çizgi çıktı ve adet günüm. İğne etkisi mıdır hala bugün kan testi vericem
Merhaba abla soniç ne sizde bende silik oldu sonra kayboldu adetime 3 gun var

Çok teşekkür ederim henüz adet de olmadım beklemedeyim
Kuzum bnde çatlatma ignemi 13 Mayıs'ta yaptırdım 13 dahil olursa bugün 15 gün olacak ama henüz test yaptırmadım korkuyorum açıkçası çünkü aile hekiminde ki hemşire 10 hazirandan önce yaptırma dedi . Sebebi ilaç etkisi ile pozitif çıkma ihtimali yüksek diyor sonra negatif çıkarsa morelin bozulur diyor. Ama benim adetime 3 gün kaldı oda ayrı bir mesele bekleyeceğiz aramızda 1 gün var inşallah güzel haberler alırız

Bu yazdiklarim geçen aydı, bu ay da femera kullandım 15 Mayıs'ta çatlatma iğnesi oldum. Bugün adet günüm bekliyorum. Önceki gün idrar testi yaptım negatif ama belli olmaz daha siz de durumlar nedir Allah ikimize de nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…