ÇATLATMA İĞNESİ 10. GÜN SİLİK ÇİZGİ

dilekdrmz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2024
13
5
29
Merhabalar arkadaşlar ben catlatma tedavimin 3. Ayindayim. Diğer aylara nazaran daha rahattı kafam bu ay.. İğnenin 6. Günü test yaptım tamamen negatifti. Zaten çok su içiyorum vücudumdan atılmıştı iğne etkisi. Bugün 10. Gunumdeyim test yaptım ve silik çıktı. Gölge gıbi resimde çok net değil ama Gözle görülür bir siliklik. Bu şekilde olup pozitif gören var mı acaba yardımcı olur musunuz?

Eklentiler

• IMG_20240219_005347.jpg
    32,3 KB · Görüntüleme: 320
Merhaba ben hafif bir çizgi görüyorum tekrar test ettiniz mi acaba sonucunuz ne oldu . Ben 10 şubatta vuruldum , daha önce test yapmadım ama bugün iğne gününü saymazsam 10.gün .bende de hem erken gebelik hem kaset testte silik çizgi çıktı .acaba iğne etkisimidir diye bende merak ediyorum

Test

Eklentiler

• 2BB7C8B0-DE40-477C-9A85-0BA364412CDB.jpeg
    49,3 KB · Görüntüleme: 246
  • 88307687-107C-45FA-80EB-60BC41320528.jpeg
    87,2 KB · Görüntüleme: 234
İğne etkisine ben pek inanmıyorum

İğne etkisine ben pek inanmıyorum
Sizde femera+ovitrelle kullandınız sanırım. peki siz pozitif olduğunu hangi gün öğrendiniz. Burada bir konuda bir hanım 10.11. gün pozitif görmüş ama sonra kan testinde değer 2 küsür yani negatif gelmiş. benimde öyle olabilir mi diye tedirginim açıkcası

Yumurtalarında sıkıntı yoksa pozitif sonuç alırsın , doktorum bana iğne etkisinden bahsetmedi , rahim duvarın iyiyse korkma bide yumurtaların

Benim beta 13,90 çıktı bu akşam tekrar kan vericem bilgi veririm 2 gün sonra değerler artıyo

İnşallah rabbim hayırlı sonuçlar almayı nasip etsin , pcos hastasıyım o sebeple iğne tedavisi uyguladık

Sonucunun ne oldu acaba

Merhaba arkadaşlar bende çatlama iğnesi yaptırdım bu ay 13.günüm sabah erken gebelik testi yaptım tek çizgiydi dünden beri göğüs uçlarımda ağrıyor dokununca ne yapmalıyım yine mi olmadı acaba bu ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…