Çatlatma ignemin 13. Günü

kuafor27

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2023
23
7
21
merhaba 1 buçuk yıllık evliyim ve tedavi altındayım 2. Kez yumurta çatlatma iğnesi vurdurdum onuncu gününde test yaptım negatif çıktı çok fazla akıntım ve aynı zamanda kaşık ağrım oldu çok uykum geliyor çok duygusal davranıyorum bu aralar sizce gebelik var mıdır veya ne zaman çıkar kan ne zaman vermeliyim doktorum bana Regl gününün üçüncü günü gel dedi eğer olursan yani şu an beklesem bile benim daha dokuz günüm falan var reglima ne yapmalıyım yardımcı olun

merhaba 1 buçuk yıllık evliyim ve tedavi altındayım 2. Kez yumurta çatlatma iğnesi vurdurdum onuncu gününde test yaptım negatif çıktı çok fazla akıntım ve aynı zamanda kaşık ağrım oldu çok uykum geliyor çok duygusal davranıyorum bu aralar sizce gebelik var mıdır veya ne zaman çıkar kan ne zaman vermeliyim doktorum bana Regl gününün üçüncü günü gel dedi eğer olursan yani şu an beklesem bile benim daha dokuz günüm falan var reglima ne yapmalıyım yardımcı olun
Regle 9 gün olmaz iğneden 13 gün geçtiyse.
Gebelik yoksa 2-3 güne adetiniz gelir.

Nasıl yani bana şuan günde 3 defa ilaç verdi 13 günün var dedi duphaston verdi ben en son regl 12 mayısta oldum ama
Duphaston vermiştir. Ben de kullanıyorum çatlama sonrası. İlacı bırakında 2-3 güne adet geliyor. Tabi gebelik yoksa.
Çatlamadan 14 gün sonra adet olunur normalde. Kendiliğinden çatlasaydı böyle olacaktı.
Ama iğne ile çatladığında ben geçen sefer 16.gün adet olmuştum.
Yani iğne ile dışarıdan müdahale edildiğinde geçmiş aylardaki regliniz ile kıyaslamayın. Biraz değişebiliyor.
Bu sefer henüz gelmedi adetim duphaston yüzünden. İkinci kutuya başlamıştım. Fazla içtim yani. Haliyle de gecikti. Testlerim negatif. Herhalde bu ay da olmadı. Adetimi bekliyorum.

Hakkında hayırlısı olsun inşallah tutmuştur ama benim baş dönmem iştahsızlık da var sürekli uyku duygusallık aglama istegim bende 2. Kutuya başladm günde 3 defa içiyorum 6 günüm kaldı bitmesine sizde varmıdır bilmiyorum 10. Günü idrar testinde negatif çıktı

X