çatlamayan yumurtam kist yapmış:(

mzuhal

Yer Gök Dua İle..........
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2010
1.328
130
arkadaşlar dün karın ağrım sebebiyle hastaneye gittim ve kistim olduğunu söyledi adetinle birk
likte gider dedi ilaç vermedi doktorum..bu şekilde de hamile kalabilirsin kist engel değil dedi böyle hamile kalan var mı aranızda olabilir mi..:44:

arkadaşlar dün karın ağrım sebebiyle hastaneye gittim ve kistim olduğunu söyledi adetinle birk
likte gider dedi ilaç vermedi doktorum..bu şekilde de hamile kalabilirsin kist engel değil dedi böyle hamile kalan var mı aranızda olabilir mi..:44:

Benim başıma gelmedi ama buradan kist ile hamile kalanları okudum. Bence de kist engel olmaz kendini üzme.

teşekkür ederim canm cevabın için inşallah bi engel olmaz..

kist engel değill ben 4.bucuk cmlik kistle kaldım gecen ay düşük oldu o ayrı ama ilk düşüğüm değil zaten

geçmiş olsun canm en kısa zamanda sağlıklı ca gelir bebişin inşallah benimkide 5 cm bakalım geçmezse ilaç verir heralde inşallah geçer

elixsircimm ağrın oluyomuydu seninde özellikle tuvalette çok sancım oluyo..doktorum rahim ağzı yarasından korktu ilk ama şükür yara yoktu..kist adet olmayı engeller mi.adet olmazsam..anm çok sordum kusura bakma şimdiden teşekkür ediyorum

kızlar benim adetime 5 gün var ama açık kahverengi akıntım var kistten mi acaba??:KK14:kist adet olmayı engeller mi?????

mrb,kistiniz galiba çikolata kisti genelde onlar ağrı yapıo tuvalette ve iliskide ağrıya neden oluo ,bende aynı dertten muzdaribim malesef:KK43: suan kistim var dr um engel olmaz dedi çocuk için bakalım deniyoruz..adet olmayı engellemiyor ama geciktirio benimde 29 kasımda olmam gerekti olmadım hala bekliyorum.gecmiş olsun

Son düzenleme:
canım cok şükür ağrım yok adetlede kaç zamandır atılmadı kist ilaç kuıllandıgım halde duruyor hala ama dün doktorum bunun alınması lazım dedi bakalım hayırlısı

kistim bana herhangibir ağrı yapmıyor

kızlar benim adetime 5 gün var ama açık kahverengi akıntım var kistten mi acaba??:KK14:kist adet olmayı engeller mi?????

evet bazen engelliyor ben adet söktürücü içmiştim adet oldum sonrada hamile kaldım o ilaç kaldırdı bence farlutual

mrb,kistiniz galiba çikolata kisti genelde onlar ağrı yapıo tuvalette ve iliskide ağrıya neden oluo ,bende aynı dertten muzdaribim malesef:KK43: suan kistim var dr um engel olmaz dedi çocuk için bakalım deniyoruz..adet olmayı engellemiyor ama geciktirio benimde 29 kasımda olmam gerekti olmadım hala bekliyorum.gecmiş olsun

toobe sen tüb bebek falan denedin mi?

canm benim ki çikolata kisti değil yımurtlama döneminde oluşn yumurtam büyümüş ve çatlamamış 5 cm olmuş o da ağrı yaptı doktorum ilaç vermedi adetinle gider dedi aadet olduktan sonra tekrar gidicem gitmiş mi bakıcaz ama dedğin gibi tuvalette çok sancım oluyodu ilişkide ağrı ve kanama da yaptı ..sana da geçmiş olsun inş en kısa zamanda kurtuluruz kistten:KK42:

canım cok şükür ağrım yok adetlede kaç zamandır atılmadı kist ilaç kuıllandıgım halde duruyor hala ama dün doktorum bunun alınması lazım dedi bakalım hayırlısı

kistim bana herhangibir ağrı yapmıyor

ameliyat mı yani geçmiş olsun canmm

benim ki ağrı yaptı ağrım olmasaydı zaten hastaneye de gitmezdim bilemzdim yani.. ama bu kistler benim ki genelde bayanlarda oluşurmuş her ay adetle atarmışsın fakında olmazmışsın tesadüf muayeneye gidenler öğreniyomuş inşallah seninki de gider en kısa zamanda

geldi sonunda benim kırmızılar inşallah kist de kırmızılar la gider de kurtulurum:KK74:

X