Çatlama olmuş mu ovulasyon testi

umayela

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2019
373
93
Kızlar polikistik over sendromum var ortalama 35-45 gün arasında adet görüyorum. 6 aydır bebek istiyoruz bu ay ovulasyon testi aldım 3 gün önce elime ulaştı 3 gündür yapıyorum bugün t çizgisi biraz silikti çatlama olmuş mu sizce

Evet bugun catlamis. İnsallah dun iliskiye girmissinizdir. Bugun de denemeniz gerek. Ben olsam yarin da denerdim

Evet bugun catlamis. İnsallah dun iliskiye girmissinizdir. Bugun de denemeniz gerek. Ben olsam yarin da denerdim
Yorumunuzu yeni gördüm bildirim gözden kaçmış sanırım 18 Nisan ve 19 Nisan iki günü değerlendirdim inşallah tutar sonradan iki tane ovulasyon testi daha yaptım ikinci çizgi iyice siliklesti. Ama şöyle bi şey oldu o yumurtanin çatladigi günden beri göğüs hassasiyetim var normalde de olur bu zaten adete kadar devam eder acaba adet mi olucam yine

dosya ekledım ama oldumu bilmiyorum benimde testlerimi yorumlarmısınız ovilasyon dönemindeyim testlerim

Merhaba pcos luyum adetimin 9.günü yaptım testi Dr tavsiyesi ile başladım bu pik mi daha sonra yaptıklarım gene pembe ama daha acık tonu çıkıyor

Eklentiler

• Screenshot_20230529_154339_com.meetyou.intl.jpg
    37 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_20230529_153629.jpg
    45,2 KB · Görüntüleme: 22
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…