Çatlama olalı 3 gün oldu kasıkta ağrım falan yok gebelik oluşsa olmalı mıydı

Gebelik oluşumunda ağrı, memede hassasiyet gibi... Şeyler olması şart değil. Herkeste aynı belirti vermiyor yani.

Ki, 3 gün olmuş.Tüplerden rahme inme(döllenme) süresi zaten yaklaşık 4 gün. Bunda da hiçbir şey hissedilmez. 1 hafta da yerleşme süren var daha.

Genelde tanıdığım kişilerde yumurtlama ağrısı sonrası devam eden bir kasık ağrısı oluyor o sebeple sormak istedim bu genelleme çoğu kişiye mi uyuyor diye canım

Genelde tanıdığım kişilerde yumurtlama ağrısı sonrası devam eden bir kasık ağrısı oluyor o sebeple sormak istedim bu genelleme çoğu kişiye mi uyuyor diye canım
Yok canım çoğu kişiye uymuyor. Ben oğlumda hiç bir belirti yaşamadım. Hatta ilerleyen haftalarda mide bulantısı bile çekmedim. Rahat bir hamilelik geçirdim. Keza bizim gelinde yeni hamile onunda belirtisi olmadı hiç.

Ben mesela yumurtlama ağrısını sağdan yaşadığımda hissediyorum ama soldan yumurtlamada hissetmiyorum.

Aa hadi ya. Doğrudur canım teşekkür ederim cevabın için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…