Çatlama iğnesi ile alakalı

morciveert

e ben ne yapayım şimdi?
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2023
875
143
Kızlar çatlama iğnemin üzerinden 22gün geçti. cuma günü kan verdim negatif. Doktorum bir hafta daha bekleyelim dedi. Henüz regl olmadım olacak gibi de durmuyorum. Benim gibi olan varmı? Yani çatlama iğnesi sonrası gebelik yoksa da adet olmayan oluyormu

Son düzenleme:
Benim bir bilgim yokk ama bende bu ay iğne vuruldum bu gün 16.gun çok bbel kasik ağrım fln var beklemedeyim sizin nasıl olmuştu

Ben bu gün regl oldum malesef yine hastane yolları gözüktü

Ben bu gün regl oldum malesef yine hastane yolları gözüktü bana
Kaçıncı gününüzdü? Ben sanmıyorum bunsatgwn sonra yükseleceğini 15 günde çıkardı olsaydı nasip diyelim bende bu ay ara verip aşılama işe devam etmeyi düşünüyorum .. inşallah sizde şifa bulur gebe kalırsınız … kaç yıldır evlisiniz bu Arada

Bu gün 18.gün regl oldum bu ay muhtemelen aşılama yapılır Aralık'ta 3snee dolucak 2senedir istiyoruz sizin ne kadar oldu

Bu gün 18.gün regl oldum bu ay muhtemelen aşılama yapılır Aralık'ta 3snee dolucak 2senedir istiyoruz sizin ne kadar oldu
Biz evleneli 10 ay oluyor yaklaşık 5 aydır deniyoruz polikistik over olduğum için normal yolla olmuyor ama Allah bilir en hayırlısını zamana bırakıyorum takınca kafaya olmuyor diyorlar bende bu süreçte kendimle eşimle evimle ilgileneceğim bu ay ara veriyorum … şuan gebelik yok ama adet olmak istiyorum o bile rahatsızlık veriyor Allahım sana da bana da isteyen herkese nasip etsin

Aslında daha çok erken biraz daha zamana bırakabilirsinz ben de de polikistik over var ovulasyon testiyle takip etmenizi öneririm faydası olabilir bu arada sağ olun

Evet ama zaman da kaybetmek istemedim aslında çünkü biliyorsunuz zaman alan birşey yumurta takibi mesela herkes te tutmuyor 7 kadından bir tanesi gebe kalabiliyormuş çatlatma deseniz oda yüzde 25 yani riske atmak istemedim ama biraz zamana bırakacağım Birkaç ay en azından yıl sonuna kadar nasip diyelim … umarım ki umduğumuz başımıza gelir …

Umarım her şey gönlünüzce olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…